BONUS

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe], 12/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj ptam se na bonus posilam email svým přatelum a poad mi piše že nelze zpracovat... kde je problem?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. ja vim mě ukazovalo 7, a komu pošlu tomu to ani nepřijde ale odečte se to 7/10 pozvaní
     
  4. pekelnik1

    pekelnik1 User

    A neposílal jsi už jednou pozvání na tu samou adresu ? To se mi stalo včera. Posílám pozvání a mail nepřišel. Tak jsem to zkusil znovu a pozvání nebylo možno zpracovat.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe] - poslal si to na spravny mail?Mne sa tiez tusim stalo,ze som zadal zly mail a stiahlo mi akoby som riadne poslal.

    OT-zmazane.
    V tejto teme sa diskutuje nieco celkom ide ako poukazky.
     
  6. opravdu na ten danný mail... jinak dotaz hrač muže hrat na jiných serverech a bude platit me pozvani? např.- odeslal jsem pozvani hrač hraje na skandinavii 1 dosahne lvlu 12 dostanu bonus? nebo jak vubec se dozvim že hrač dosahl lvlu 12? nikdo neruči že bonus obdržim na 100% nebo ano? dokazal by mi to někdo podrobněji vysvětlit? budu rad, děkuju
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Naposledy upraveno: 14/4/14
  8. Mam dotaz ted jak ten nový bonus daly tak už mam načtenych 14 přatel jako hotovych kdy se přičte odměna ?? nebo jak to že tam už vubec nějaky přatele mam nemelo by to byt od znova mam ty stray s ignite designem ale už si to nepamatuju za jka dlouho mi to daly diky
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.