Bonusové Boxíky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem dritek, 28/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dritek

    dritek User

    Zdravím poslední dobou mám problém se zbíraní bonusovích boxu když jich na jakékoliv mapě seberu + - 200 tak se mi sotva ukaže 1x maximalne 2x že jsem vzal Enerii do brány jinak uridium nepada skoro vubec a když už tak po 20 ale tak z každeho 50 -60 boxu nevíte čím t muže být prosím? mam premium+bonus 2x odmena z boxu
    ID 87787843
     
  2. Warden

    Warden User

    Kdysi fungovalo omezení v případě, že jsi sbíral delší dobu, které snižovalo množství uridia v boxících. Zda funguje pořád netuším, zkusím se poptat kolegů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Býva to asi len chvíľková smola, predpokladám že zbieraš na PVP mapách. Mne väčšinou prvých 20-30 minút zbierania padá urídium veľmi často, potom by som povedal že sa to zredukuje na taký priemer no a ku koncu zbierania, okolo 3 hodín už mi niekedy ani po dvoch-troch obletení mapy nepadni ani 1 urídium. Skúsil som port na inú pvp mapu a drop sa mi znova zvýšil. Pokiaľ som lietal na rovnakej mapke tak to začínalo byť už na nevydržanie.

    Možno je to len pocit, a možno funguje stále to obmedzenie, no mám pocit že niekde som čítal že tento mechanizmus už v hre dlhšiu dobu nejde, každopádne nechám to na kompetentnejších.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    ΞΙÐΛМΙ$® To obmedzenie funguje, oficialne sa uz davno zrusilo. BP to nikdy naplno nepriznalo, no stale tam nieco upravene je a ten zber sa po istom case znizuje.

    Za tie roky to overovalo viacero hracov a aj mojich znamych.. kedysi som aj ja zbieraval a realne to klesa.

    Ono to ani nie je zdrave ak zbierate poctivo. Vzdy ked zacne menej padat, odporucam pauzu, pomoze to pri dalsom zbere a aj zdraviu. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. dritek

    dritek User

    Dobrá tak tedy jak mám dlouho čekat až zase budu dostavat normalně Energii do bran a normalne uri :/
     
  6. Warden

    Warden User

    dritek: Zkus si dát 24 hodin pauzu od sbírání a uvidíš.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. dritek

    dritek User

    Děkuji prosím o Lock
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.