bonusové boxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem robocoop, 4/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. robocoop

    robocoop User

    ahoj,klesá s časem sběru boxů četnost uridia nebo ne? otázka spíš na ty co zbírají déle než pár hodin v kuse,mě se zdá že po nasbírání cca 30-40k u dost poklesne množství boxů s uri,a to jsem tu někde četl že toto omezení už bylo zrušené..
     
  2. ano,toto omezeni bylo zrusene a pokud se ti zda ze po nejake dobe zbiras mene tak bych to spise pricetl tomu,ze seberes min.boxu protoze uz te to prestava bavit,:)
     
  3. robocoop

    robocoop User

    jooo tak to asi tak bude , je fakt že po3ech hodinách už to člověka tak nebaví:-D
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    robocoop - aj si vedies nejake zaznamy o zberel?Ja nechavam vacsinou PETa zbierat,tak je tazke povedat,ci je tam znizenie uridia,kedze obcas vyleti za boxikmi a zbiera dlhsie a obcas zas pri mne kvasi :) No co som doteraz boxikoval,tak som si pokles nevsimol,samozrejme neboxikujem 10 hodin :rolleyes:
     
  5. pokud zbiras doporucuju si treba delat pulhodinove testy,jako treba prvni pulhodku zmerit kolik jsi sebral u a ee,pak normal zbirat a treba za 2h zas udelat pul h. a porovnat,nekdy mas vice u a nekdy vice ee. A nejlepe vypnout chat ani se nezda ,ale jen jeho sledovanim vydelek o dost klesa.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Taktiez este zalezi ako striedas mapy,kedze klasicke mapy nemozes porovnavat s PVP mapami,kde je v boxikoch o 50% viac toho.
     
  7. -morris73-

    -morris73- User

    Sbírám pravidelně na PVP mapách cca 2-3 hodiny a množství nasbíraného uridia časem klesá. A opakuje se to pravidelně při každém sběru, takže si nemyslím, že by to byla otázka náhody.
     
  8. robocoop

    robocoop User

    no,já sbírám právě se zdvojnásobovačem,a od těch 30ti tisíc se mi opravdu zdá že je víc a víc kreditů a munice,klidně i 40boxů v řadě,pak 2uridiové,a tak dál,a i když jsem zběžně prolítl bilanci tak s čsem tam byl poměr kredity/uridium postupně se měnící v neprospěh uridia,budu si dělat nějaké poznámky a až toho bude trochu víc tak se podělím
     
  9. robocoop

    robocoop User

    zatím to tedy vypadá že nějaké omezení tam je,ale jen relativně chvilkové,taková sinusoida,včera 4 hodiny sběru bez snížení,dnes hned od začátku asi 40minut převážně munice a kredity,poté návrat k normálu, no pokud toto sběrače stihne po pár hodinách sbírání tak si může pomylset že ho systém omezil no
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    robocoop - ja som boxikoval a slusne vela uridia davalo aj EE :) No urcite su tie hodnoty dost vysoke.Hlavne,ked mas PP,balik dvojnasobok,PETa a zbieras boxiky na PVP.Ale ked zbiera viac hracov na jednej mape,tak moze mat niekto viac stastia,ze ma viac boxov s uridkom a iny zas menej proste.
     
  11. robocoop

    robocoop User

    tak asi po týdnu sbírání můžu říct že uridium občas ubývá,tedy počet boxů s ním,i když je to obvykle až po pár hodinách,a stačí se jen úplně relognout,a je to zase normální-to mi potvrdili i jiní hráči:) bez zdvojnásobovače bych to možná ani nepoznal poněvadž tak dlouho bych sbírat nevydržel,no můžete zamknout téma prosím
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.