Bonusové odmeny z brán.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħũŗĕį, 13/8/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Dobrý deň, chcem sa spýtať či sa odmeny z brán aj opakujú, pretože som prešiel jednu bránu kde bol za odmenu I-olej a viac som tam tú odmenu nevidel, tak neviem či sa dá každá odmeny získať len raz alebo ako to je :)
    Ďakujem za odpoveď
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. jaritko

    jaritko User

    PyromanPumy a pavlaplán119 tohle ocenili.
  3. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    áno viem, ale pred dvoma týždňami som urobil bránu kde bola odmena 45 i-oleja a odvtedy sa mi táto odmena už neukázala
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Ħũŗĕį

    Ħũŗĕį User

    Ale môžem ešte raz mat za odmenu 45 I-Oleja ak pred dvoma týždňami som ich získal ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ħũŗĕį - tie odmeny su velmi premenlive a kym sa ti pri tej istej brane ukaze rovnaka odmena, skor ju ziskas hadam z kalendara ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    Legenda praví, že se ten olej i objevuje, ale pouze na účtech, kde je ti úplně na nic. Karma.
    [​IMG]
     
  8. Tie odmeny su random, ale vzdy sa to nejako miesa. To iste aj brany.
    Ja mam napr Delta, Epsilon, Zeta.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Typ bran je v ten den na serveru stejný, jen odměny se liší. To byla fotka ze serveru GE-1, kde mám oleje habakuk a nevím co s ním.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Jen ten cyborg ne a ne padnout. Legenda praví, že šťastlivcům padne z první brány a ostatním asi nikdy.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ja som skusil viac uctov a nepadla mi lod ani na jednom, tak asi nepatrim ku stastlivcom :)
    Samozrejme viac k teme nie je co povedat, kedze odmeny sa obmienaju a taktiez aj k vymene bran dochadza, z ktorych je mozne obdrzat odmenu, preto si to vzdy v dany den skontrolujte predtym, nez tu branu splnite.

    LOCK!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.