Bonusy za pozvané přátele

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Monstercat, 21/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Monstercat

    Monstercat User

    Ahoj, mám dotaz, když v mám splněný 1. bonus za přátele (6) přátel, ale mám to tak že už jsem to měl před updatem udělané, tedy premium apod. jsem dostal za 5 pozvaných hráčů kteří dosáhli 7. levelu, takže když mám 1. bonus hotovej, musí mít i oni 11. level na dosažení dalšího bonusu, nebo stačí pozvat jen 5 přátel a musí dosáhnout 11. levelu? Prostě jestli i dříve pozvaní přátele musí mít 11. level nebo jen těch dalších 5 nových přátel musí dosáhnout 11. levelu? :D

    Díky :)
     
    Naposledy upraveno: 21/5/14
  2. Korben

    Korben User

    Na dosiahnutie bonusu , musia mať všetci požadovaný level.
     
  3. Logan

    Logan User

    Ma autor este nejaku otazku alebo mozeme temu uzavriet?
     
  4. ještě já bych měl jednu otázku k bonusu , v minulosti sem byl potrestán za 25 přátel které jsem udělal na jedené ip adrese nepřiznáním bonusu .


    Když je teď navíšeno na lvl 12 začal sem zvát lidi kteří už nejsou z mího kompu :D
    ale píše mi to u nich : Bonusový limit byl dosažen . ALE novou odměnu za 25 hráčů lvl 12 nemám ještě ... jak to mám chápat ?? nerad bych pomáhal lidem k levelu a pak nic nedostal :D děkuji za odpověď
     
  5. Korben

    Korben User

    Ðaŗĝaaŗd_ÆŦĘŖNIŦĄŦIŞ Čo ti na to odpovedať ? My jednoducho nemáme ako preveriť či na bonus nárok máš alebo nie, no jedno je isté , ak si odmenu nedostal, tak medzi priateľmi musí byť rovnaká IP adresa alebo nejaká iná nezhoda a tak ti systém odmenu nepridelí.
     
  6. asi jsi mě nepochopil , za 25 lidí lvl 12 odměnu nemám teprv sem začal zvát lidi ale zaráží mě to : bonusový limit byl dosažen .. nevim co to má znamenat ... jestli mam pokračovat v pomáhání lidem ..
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Dle mého to má znamenat že na další bonus již nemáš nárok. Mezi náma, si to za svůj podvod zasloužíš ;).

    Nicméně pomáhat by člověk měl z čistě nezištných důvodů, ne jen pro odměnu. Takže do toho chlape, pomáhej.
     
    Korben tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor viac na temu nereagoval,takze to povazujem za zodpovedane.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.