bonusy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK×, 10/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ako je to teras s tými bonusmi???
    keď som mal uš predtým pozvyných pratelov, môžem pozvať zas???? a dostanem ten bonus??? či ako to je ???? :D
     
  2. ja som tiez uz 13 pozval a tiez by som sa rad dockal odmeny tych 5 a 10 pozvanych
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK× - Precitaj si tento link,kde je pisane o tomto bonuse za priatelov:
    FAQ - Profil hráče

    -SlovakiaPlayer12-
    - odmenu pripisuje system,ak si si ucty robil sam alebo je tam rovnaka IP adresa,tak ti system nemusi odmenu pridelit.Pozvany hrac musi samozrejme hrat na servery,z ktoreho si ho pozval.
     
  4. Takze ak tomu dobre rozumiem tak pokial som si ich nerobil sám mam sancu dostat tie desingy a municiu? Alebo ako teda ?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -SlovakiaPlayer12- - pozrel si link? Ako som pisal pokial si si robil sam alebo je tam rovnaka IP adresa,ci ste sa z rovnakeho miesta niekedy prihlasili,tak system nemusi odmenu pridelit,ak najde nezrovnalost.

    Bonus dostaneš za hráče co hraje na stejném serveru jako ty!
    Stejně tak neobdržíš bonus pokud si budeš vytvářet přátele sám, nebo budou mít stejnou IP jako ty.
     
  6. ok dakujem
     
  7. ale uš je nový bonus a na tom linku čo si poslal je ešte o tom starom a mám aj dizajn na gola (ignite) ale teras či ich môžem zas pozvať a dostaňem tie dizajny na nonstromo a odmenu
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK× - pokial to este nie je v oficialnych oznamoch,tak treba pockat.Urcite hracov informujeme na fore,len co obdrzime aj my potrebne informacie.
     
  9. ako je to vlastne teras s tými bonusmi????? dostanem tie bonusy ??? keď som ich uš dostal dávno??? (mám ich odfajknuté)[okolo 10účtov je lvl 10] môžem pozvať dalších a keď spravia level dostanem ich??? .... lebo si myslím že to je dosť nefér voči tým, čo to už mali dávno spravené/tam dostali dizajn čo nič nedával/ a teras /havoc, 2 LF-4 deing na nonstromo ktorý s neho spraví skoro gola aj keď je to kreditová loď a zvyšné odmeny.../
     
    Naposledy upraveno: 11/4/14
  10. Crystal

    Crystal User

    pozor nonstromo je stale slabe, ajked je to ambassador, ale urcite by som si ho zohnal

    dalej na poslednu 3. odmenu musis mat 12 lvl na vsetkych 25 uctoch
    ak si ich spravis sam, odmenu samozrejme nedostanes,iba logdisky

    a urcite vsetci hraci dostanu sancu na tie bonusy, aj ked uz maju ignate

    treba si proste pockat, je to novinka a nikdo nemoze vzdy predpokladat aky problem nastane, proste majte trochu strpenia
     
  11. ja som sa len divil že prečo mi nedalo ani ten prvý keď tam chce 5 hráčov aby dosiahli lvl 10 a ja ich mám viac a nedalo mi nič :/ ale tak keď vravíš že to budú mať šancu spraviť všetci tak počkám .... a nevieš či mi potom zruší tú fajku alebo ako to bude? :D
     
  12. Ono by bylo celkem fajn vidět, kolik pozvaných lidí systém považuje za to, že jsou v pořádku a kolik ti jich odmítl. Na obrazovce je vidět jen Získané bonusy, ale to mu neřekne, kolik hráčů mu chybí, aby získal odměnu.
     
  13. Crystal

    Crystal User

    ¤$BIG¤BOS$¤_×SVK× neviem ale predpokladam ze ano

    ono vam to podla mna nerata hracov aj ked ich mate na 10 lvl lebo ste ich pozvali v starom systeme, dostali ste za nich odmenu, cize teraz budete musiet pozvat znova pozadovany pocet hracov aby ste dostali nove dizajny, za tie stare vam urcite nenabehnu

    »†prchlik†« ako som napisal je to tam par dni a urcite sa budu fixovat chyby
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.