Booster 100%

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem terrorpriest22, 16/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,

    Všechny servery mimo Cz2 dostaly booster za zabanování. Kdy to obdrží i hráči cz2 ? a jak se booster aktivuje když tu třeba týden nebudu. Psal jsem to na podporu ,ale tradičně odpoví nesmysl nebo neví nebo odkážou na foru. Po tom co jsem byl odkazan na fotu tak píšu zde ,protože jsem nenašel toto vlákno
     
  2. Prosím tě, myslíš to vážně.. všichni víme jak si ten poctivý hráč :confused: že..

    a ty chceš booster :eek:, no to je fakt vtip :D že

    co já vím pěkně si propadl že :p tak najednou :confused:

    přečti si to po sobě prosím tě, máš tam gramatické chyby..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    terrorpriest22 - zrejme si pisal na podporu v case, ked este neboli informacie, co presne ma zahrnat kompenzacia a kedy ma byt. A obcas sa stane, ze plan je, lenze nie vzdy sa stihne dodrzat dany termin, preto je nutne, aby si znovu napisal na podporu hry, pokial si myslis, ze si doteraz neobdrzal ziadnu kompenzaciu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    Autor se už neozval, dále tedy bude komunikovat s podporou hry, jak už napsal kolega. ;)

    Z důvodu neaktivity, téma uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.