Boostery

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 28/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Jak je to s těma boosterama, dávali je dnes jako kompenzaci? Objevilo se mi tady 7 boosterů na 30 dní. To je od BP štědrá kompenzace a to je podezřelý :D Protože jinak mi není jasný, jak jsem k nim přišla?
     
    Naposledy upraveno: 28/8/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. No neviem ale mne nič neprišlo :p Kamaratom prišlo a mne nič , a to som si kupoval double boostre aj single ....
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Já jsem je právě nekupovala. Takže pokud jsem nějaký boostery měla, tak jedině z NPC.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sentiero - ako nahle dostaneme ofiko, tak ho urcite zverejnime na fore ;) Ale bude to kompenzacia za tie vypadky boosterov. Presnejsi popis bude v ofiku.
     
    †Rikardos† a -baghira2- tohle ocenili.
  5. možno nám čo sme si kupili boostre neprišli lebo ešte pripisuju tie stratene boostre :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Koukám na mapě, že jsme dostali nějakou kompenzaci a místo 100 dní boosterů mám 30 jako dárek?
    Nějak někdo neumí asi počítat? BP fakt tleskám....
     
  7. Borat

    Borat User

    Kompenzácia prebieha akurát. Systém to bude kompenzovať do zajtra a kompenzácia závisí od počtu boosterov a preto je buď 14 alebo 30 dni. Čoskoro sem hodím aj oficiálne oznámenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. 123812

    123812 User

    Zajímalo by mě - je to 30 dní herního času, nebo reálného ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Herní čas
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Borat

    Borat User

    Boostre sú na herný čas. Na reálny čas sú len 50% boostre.
     
  11. Takže někdo kdo měl boostery na 100 dní dostane stejnou kompenzaci jak někdo kdo měl na 5 dní? :D
    To zní moc chytře..
     
  12. Karlos

    Karlos User

    Je to náhrada za dobu 4 hodin (Thursday 2pm – 6pm CEST) kdy boostery nefungovali a pokud jsi měl v té době na 100 dní nebo na 5 je celkem jedno.Rozhodující je pouze zda-li jsi měl boostery na celou tu dobu nebo třeba jen hodinový z NPC. Dostat jako kompenzaci za booster který nefungoval 4 hodiny nový na 30 dní si myslím,že je kompenzace přímo královská.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Aha, tak to se omlouvám.. špatně jsem to pochopil. :)
    Neměl jsem v tu dobu přístup k PC, tak jsem nevěděl o co jde.

    Myslel jsem, že ty boostery úplně zmizely :D
     
  14. Tak snad kompenzaci do zítřka dostanou všichni, kdo v tu dobu hráli nebo se aspon přihlásili, kdy ty boostery nejely :-D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. 123812

    123812 User

    Tak to mám snad do konce roku :D :D

    Dostat 30 denní booster, pokud měl někdo ten booster na 100dní - to je trochu blbý ne ? To mu nic nedali - ještě mu 70 vzali ...

    PS: V offiku se píše, že boostery na 14/30 dní dostaneme na ty boostery, které jsme ztratili. Já dostal DMG, STIT, CEST, BZ, HP - tolik jsem jich určitě neměl :) Asi dali všem těchto 5 základních.

    OPS: Ono jde o to, že ty boostery nejen, že nefungovaly, ale úplně zmizely...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Takže to mám chápat tak, že když jsem nehrál v tu dobu, co se to stalo, tak nic nedostanu? :(
    Tak to jsem šmutnej :(

    Už jsem se těšil, že nebudu muset pár měsíců dražit. :D
     
  17. Karlos

    Karlos User

  18. Pekne, hráč ktorý mal booster na 10h ho teraz dostane na mesiac. Hráč ktorý ho nemal nedostane absolútne nič. Keď už niečo rozdávať, ak rozdávať všetkých a rovnomerne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Borat

    Borat User

    Aha takže ty chceš byť kompenzovany za to čo si nemal? Zaujímavé.
     
  20. Príde mi to prehnané, že za 10h dostane niekto mesiac a ostatní nič
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.