BOTEŘI na mapách druhá část

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 19/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nechápu Moderátora Marvina, uzavřel vlákno které je pravdivé a neodpověděl ani na jednu otázku kterou mu kladl autor příspěvku. Ted nwm co mám řešit dřív jestli botičkáře na mapách nebo Moderátora který zneužívá své pravomoce.

    Odkaz na mé otázky: https://board-cs.darkorbit.com/threads/boteri-na-mapach.113472/#post-965020

    PS: abys to nemusel hledat jak jehlu v kupce sena
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Botičkáře na fóru nevyřeší nikdo, od toho je BP aby si ve svojí hře udělalo pořádek. Určitě nepomůže když si tu v kolečku budeme jeden druhému stěžovat, všichni víme jak na tom hra je. Proto je zbytečné o tom dokola zakládat témata a dělat nepořádek, a k tomu přidávat invektivy na moderátory. Pokud máš stížnost na mně, můžeš ji směřovat na podporu hry. Dále tě znovu žádám o přečtení pravidel fóra a neotevírání již uzavřených příspěvků, nakolik se to tam také zmiňuje, i odpovědi na tvoje otázky. V minulém tématu jsem byl shovívavý, nakolik zlost na botery a občasné výlevy chápu, ale odsuď posuď, fórum není chatovací místnost a také má svoje pravidla.

    Děkuji za pochopení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.