BOTEŘI na mapách třetí část

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *ILoveYou*1, 19/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Marvine vzhledem k tomu, že pořád uzavíráš vlákna budiž ... máš na to právo. Přečetl sis i ty pravidla psaní na forum?

    jedno takové pravidlo sem zkopíruju.

    3. Pravopis

    Jen málo lidí jsou učitelé češtiny a ovládají pravopis dokonale. Proto zde může psát kdokoli. Každopádně ale doporučujeme, abyste si před odesláním své příspěvky ještě jednou pročetli. Velké množství pravopisných chyb může vést k nechtěným nedorozuměním.

    https://board-cs.darkorbit.com/threads/boteri-na-mapach-druha-cast.113479/#post-965026
    Citace:
    Pokud máš stížnost na MNĚ, můžeš ji směřovat na podporu hry.
    (jako vážně jsi napsal ve 4.pádě v českém jazyce mně?)

    V minulém tématu jsem byl shovívavý, nakolik zlost na botery
    (v tomto případě došlo k nedorozumění z tvé strany a tudíž jsem nepochopil tvojí větu zde došlo k deinformaci)

    Takže pane moderátore jak se máme řídit něčím, když lidi co moderují píšou s chybami? a dochází k tomu, že nevím co jsi vlastně chtěl mi říct.
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    No nic, bohužel vidím že jsi si nic k srdci nevzal, dále zakládáš témata která se hrou nesouvisí a pokračuješ s děláním bordelu na fóru. Nevím za jakým účelem jsi sem přesně přišel, zatím vidím že se tu snažíš vytvářet jen slovní potyčky, tón i obsah tvých příspěvků o tom jen vypovídá. Proto přeji příjemný zbytek dne a za neustálé porušování pravidel fóra přidávám i něco na cestu. Nebudu se opakovat stokrát, na tohle fórum neslouží. Na slušnou kritiku bych rád odpověděl, ale tohle není ten případ kdy by se ti kdokoliv v reakci na tvoje chování musel zodpovídat. :) Pokud si stále přeješ podat stížnost, i ohledně banu na fóru, využij k tomu od teď prosím podporu hry.
     
    Wapor tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.