Boti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -vokidas-, 7/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. MINNORIT

  MINNORIT User

  :eek: jj Puci pamatam :D bola sranda farmit suroviny :rolleyes: ale ja si skor myslim že to čital podctivy MOD a posunul to viššie a ten zase viššie až sa to dostalo k programatorom len škoda že teraz to tak nefunguje, :p naši MODi a admini reklamuju a nič sa nedeje kolotoče a ine programky makra atd ... su tu furt ale niekedy sa zazračne stane že je zase daky bug a hop behom par minut ako sa o nom piše na chate zrazu je reštart servra, a ak sa ti po reštarte podari "nalogovat" ha dany bug už neni :D:D:D
   
 2. Pucikocour

  Pucikocour User

  Minno, vycházej z jednoduché logiky - je firma co chce vydělat. Vytvoří hru, je jedno jakou, zda na pc nebo na internet. U klasických přece existují cheaty, kdy hru ulehčují, ale jsou hry, co tohle nemají ani po 10 letech, třeba Sniper Elite 1. Takže buď chceš podvádět a máš cheaty nebo si mákneš abys to ve formátu veterán uhrál. Tak je to i zde.

  A to jak píšeš, že modi a admini si stěžují na různé věci.............asi takhle. Oba mohou skočit do zdi ze svými stížnostmi, protože všechny ty "stížnosti" jsou jen info pro vývojáře, jak tu hru upravit, aby hráče donutili kupovat U, protože původně na těch desítkách serverů to hrálo cca 97. milionu lidí. Moudří odešli, ti méně moudří zůstali a dál sypou love do hry, kde původně si každý z těch mega hráčů sem tam něco koupil, ale teď nejsou a nějak je potřeba tu hru udržovat v chodu a vydělávat.
  (odbočím-různí EU štváči na rusko svedou povodně, sucho, kobylky, migraci, prostě cokoliv, tak proč by slavní ruští hackeři nemohli vymyslet boot sw na nějaký DO. To, že to má koncovku .ru ale ještě neznamená, že to je ruský sw, protože když příjde info, že si hráči dělají srandu z bootu, že lítají jak trubky jen roh-roh a do 14 dnů zvládnou i zatáčet, pochybuji, že hackeři z SSSR čtou český chat. )

  Myslím si, že každá stížnost adminů jen pomáhá hru zlepšovat ve prospěch BP, protože pak lidi nutí aby nakupovali U a kdo nakupuje, ten i platí a nahradí ztráty hráčů co odešli. A druhá věc je, že si každý řekne, že když do toho za 10 let nacpal třeba 50.000, že teď neodejde a je to postavené i na závislosti. Navíc připočítej, že stálým vymýšlením jakýchkoliv zlepšení člověk pouze stále víc blbne.

  (přijela rodina se 17tiletým klukem co od rána čumí jak pako do mobilu a večer měl udělat oheň na špekáčky. Když jsem viděl, jak čumí do mobilu a podle návodu z Google rozdělává ten oheň, smál jsem se hodinu až mi tekly slzy)


  Pozdravuj Micku i malou Micinku

  Připisuji pro bhagira22 - ty máš snad nastavené v profilu oceňování všeho co kde kdo napíše.:)
   
  Naposledy upraveno: 15/7/20
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.