Brana Gama

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 3Q«®DARIUS®™»Q3, 11/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, chtěl bych vám říct že jsem skočil do gamy jsem v 9 vlně u krystalonu točil jsem je normalně neměl jsem žadne lagy akorád když jsem odnich odlítaval tak mi dvali 90K-100k a nezastavili se pokud mě to nezabilo tak nevím čím to je stratil jsem tak kvuli této chybě 2 životy a nechci tam skákat po 3 aby se mi zrušila
     
  2. Korben

    Korben User

    Máš možnosť dokúpenia života.
    Toto je chyba internetového pripojenia, alebo problém v PC, prípadne táto chyba môže nastať ak máš zapnuté viac okien alebo ti nejaký program vyhľadáva aktualizácie po internete.
    Príčin môže byť strašne veľa, preto sme vždy odporúčali ťahanie NPC po minimape, kde aj v prípade krátkodobého problému, alebo seknutia , tvoja loď nezastaví.
    Ty si mohol vidieť, že letíš a pritom si mohol stáť na mieste a tak si dostával od NPC šupy. Ak by si mal vypusteného PETa , tak by si videl kde sa loď nachádza, lebo PET by bol v jej blízkosti a na minimape by to bolo pekne vidieť.

    Vlož sem výsledky testov svojho pripojenia. Jak si ověřit kvalitu připojení
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ne nemyslím si že bych měl problem v PC nebo v připojení prostě jsem je točil byl jsem od nich docela dost nato aby neměli na mě dostřel ale prostě zrazu mi davali šupy do te doby dokud mě nezabili a mohl jsem byt od nich daleko jak jsem chtěl ale přesto mě sundali stalo se mě to 2x a to uplně stejně nikdy jsem problém neměl a jestli mi nevěřite tak si to nějak zjistěte děkuji za pochopení
     
  4. baty77

    baty77 User

    EHM... Vlož sem ty výsledky, ju? ;)
     
  5. Korben

    Korben User

    Neviem, ale asi píšem ako Mongol, no lepšie to neviem. Hoď sem teda výsledky svojích testov, lebo problém ktorý popisuješ , môže nastať jedine v prípadoch ktoré som popísal. Ak by bola chyba u BP, tak by problémy pocítili všetci hráči.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/15
  7. Korben

    Korben User

    3Q«®DARIUS®™»Q3 Je pekné že si to sem vložil, ale prečítaj si to znova a hlavne je potrebné sem vložiť všetko a testy robiť na na správny server.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Moc tomu nechapu nevím jakto to všechno funguje ale skusím do te brany ještě skočit a když mi to zase udělá tak nevím čím to bude
     
  9. Korben

    Korben User

    Veď keď klikneš na ten odkaz ktorý som ti dal, tak tam je popísané ako máš test urobiť. Keď v game pukneš, tak to už bude neskoro a škoda brány, je za ňu pekná odmena.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. baty77

    baty77 User

    Mám pocit, že se test dělá na Frankfurt, ale nevím to jistě. Ty tam máš zlín.
     
  11. Kristo

    Kristo User

    Ano Test se dělá na Frankfurt
    [​IMG]
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.