Brána Gamma Problém

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drum_And_Bass, 24/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Dobrý Deň prajem , už dva dni po sebe mám v bránach Alpha ,Beta a dnes aj Gamma problém. Pripojenie a rýchlosť mojej Wifi je špičkové no po vstupe do brány to len laguje . Dnes to išlo prvých 20 minút super ani jeden sek,lag, a z ničoho nič ma len odhlasilo. Prosím pekne ako je toto možné a ako mam dokončiť tak ťažkú branu ked mi toto stále bude robiť :) Samozrejme po znovu načítaní herného okna ma už v bráne zničia :) Naozaj ma nebaví kvôli banálnym chybám v hre kupovať za svoje peniaze nové životy a znovu prechádzať daný úsek brány. Samozrejme minul som kopec drahocennej munície , týmto sa chcem spýtať či sa dá overiť chyba na strane BP a aspoň tá munícia by mi mohla byť vrátená.
   
  Naposledy upraveno: 24/3/20
 2. coolmen

  coolmen User

 3. ZOHAN

  ZOHAN User

  Drum_And_Bass,Zde máš podrobný návod od BP, co máš dělat v tvém případě :
  Hra je provázena lagy:


  Proveďte pravidelnou údržbu PC. Prověřte kvalitu připojení. Samozřejmě ne vždy toto musí pomoci. Doporučujeme provést optimalizaci nastavení v letovém okně. Možností kde je chyba je spoustu. Od vašeho PC, přes poskytovatele připojení, trasu až po server BP. V případě že nic nepomůže máte dvě možnosti: povznést se nad to a hrát i přes případné problémy nebo si dát pauzu.
  P.S. Co si mám představit pod pojmem : Pripojenie a rýchlosť mojej Wifi je špičkové? A jakou máš latenci internetu a ping na server BP v okamžiku lagu?
   
 4. *SATKO*

  *SATKO* User

  No v tejto skusanej dobe novým vírusom je kazdý doma,uzivatelov je podstatne viac a zacina to padat.Cez weekend som ledva dokoncil Alfu,co býva 30 min. zalezitosť,osobne by som odporucil menej zatazený úsek dna t.j. neskora noc,alebo skoro ráno a verte ze to ide podstatne lepsie.
   
 5. ZOHAN

  ZOHAN User

  Je vidět, že nelítáš v noci, protože právě ve 3 ráno byla brána hades i abg tak zalagované,že jsme po dokončení brány někteří zůstali v ní, některým zůstala 3, dokonce i 2 fáze a někdo skočil rovnou zase do nové hadesky.
   
 6. ZOHAN, abg do 05:00 žádný problém.
  27.03.2020 - 08:54[​IMG]Galaktická brána Gamma dokončena.
  Když ty brány má puštěné 1000 automatů 24/7 a 2000 děcek, co nejsou ve škole, včetně středoškoláků a vysokoškoláků co hrají i v noci, sekat se to prostě bude. Moje zkušenost, od 10:00 do 19:00 a většinu neděle se to laguje. Nenaděláš nic, ani BP.
  ZOHAN, když máš těch gam hotových 417 a já jen 12, tohle ti přece muselo taky docvaknout.
   
  Naposledy upraveno: 27/3/20
 7. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.