Braná Hades 2 fazia nedostatek hračov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NotDragonCZ, 14/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň mam taky problem.
    A to je nedostatok hračov v brane hades .
    Chcel by som rád dokončit branu hrades ale iba
    iba 1 faziu som dokončil a to už z hrači z inej firmy
    2 fáze som nenašel žiadnich hračov ktori vubec niesu v tej fazii
    a už taky pul rok ju som u ni nebol a pravdepodobne ani do dalšieho roku sa dam nedostanem keď ju nikdo nemá

     
  2. A co cekas tady na foru za odpoved? Tady ti nikdo hrace do hades hledat nebude. Co treba si najit nejaky klan a domluvit se nebo si zaloz svuj naber hrace. Jinak ja v tom zas takovy problem nevydim,mas k dispozici spoustu jinych bran.
     
  3. Nevidím ani server, ani firmu ani nick v hre;) len tak okrajovo keďže vyskladať hadesku je otazka par hodin
     
  4. ale ja som slaby hrač a brany ako poskladať ine brany keby som boxikoval extra enegrgiu tak za pul roku postavim alfu a paladkovanie mi sem nepište tam som instante zastrelen piratmi a keď sa dostanem kam mam tak ma zostrelia hrači preto že su to nemilostrni kanibali a skupina mi nepomože i tak ma zostrelia


    takže ja nemožem nikdy na servere Global Europa 5 dokončit Hades Gate
     
  5. **1969**

    **1969** User

    Mam rad takove hrace co dostanou hadesku a cekaji ze ji za ne nekdo udela.Proste kdyz si slaby tak hraj hru a vylepsuj se a nedelej to na co nemas.
     
  6. ja 1 faziu som dokončil ale už tu nieje nikdo ktoby robil druhu faziu somnou jednotuchše
     
  7. **1969**

    **1969** User

    Spoustu lidi dela Hadesku i pravidelne ale pokud si slaby coz urcite si tak te proste mezi sebe nevezmou.Jednou jsem to udelal a dotycny hrac se schoval v rohu a zbytek to delal za nej.Zda se ti to normalni?
     
  8. ja som pomahal celu dobu pri tej brane aby som mal i ja prachy sa tie monštra keby som sedel v rohu tak by som nemal predsa žiadnu odmenu za to ale neni problem že nikdo ma nechce ale že nikdo tu neni kto by ju robil mam kamaratov na prvej fazii ktori sa taky znej nepohnu keď nikto hades nerobi a to že som slabej je že nebudem plaťiť prachy tomu BP je to nečestne a ani si tu hru neužiješ ale hru si užiješ ale za podminkou že ta nikdo nebude loviť
     
  9. ja som skocil na TSKO a celu hadesku v kuse na CZ1 som otocil v 4 hracovh za dve hodinky. ked si slaby nelez do hadesky ;) boxikuj v masku na pvp a urob si ine brany
     
  10. **1969**

    **1969** User

    Koukam ze premyslis trochu jinak nez by si mel.Kde si vzal tu Hadesku podle me si ji dostal jako kompenzaci.Ale ze si ji dostal neznamena ze ji musis udelat.Nech ji stat a delej to na co mas.Podle me by si ji stejne nedal a zbytecne o ni prisel.O penezich to take neni kdyz nechces platit nemusis jen ti to bude trvat dele.
     
  11. Zafod

    Zafod User

    NotDragonCZ tuto hru hraji od roku 2008. Mám celkem slušný účet (ne, nepovažuji se za elitu) a světe div se, bránu Hades jsem zatím ještě neprošel. Bránu jsi obdržel od BP a nepřijdeš o ní. Vydrž, jednou ji dokončíš.
    Ty kecy o nečestnosti si ale odpusť, plácáš úplné nesmysly... Pokud zde tvrdíš, že tě sestřelí pirátské NPC, tak v žádné bráně nemáš ještě co dělat. Lítej, vytuň účet a pak až se starej o GG.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. tak ja nemožem moc sa vilepšovať ked šetrim K na dražbu Aegis a mam pravdu že som slaby mam predsa len 15 lf3 1 lf4 a zbitok LF2 full iris a mam jednu branu už dokončenu a to je Alfa
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    NotDragonCZ - ja som uz par krat hades bol a obcas moze byt komplikovanejsie najst skupinu,ale az tak narocne to zas nie je.Ak mas druhu fazu,tak poziadaj hracov,ked pojdu Hades,nech ta na druhu fazu pozvu do skupiny,ak budu mat miesto.V tomto pripade je najlepsie mat klan a s nim podniknut hadesku,ale urcite sa da aj na chate poskladat skupina,len treba komunikovat na chate.
    Presunute do vhodnej sekcie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.