brána kappa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_●, 17/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, bránu kappu jsem ještě nikdy nepostavil. Teď mi chybí 2 dílky.
    Rád bych se zeptal na konfy a taktiku. Lodě: Goliath, Citadel, Aegis
    Zbraně:~LF3, 2 LF-4, Letouny: 9, PET Lv. 15 kami lv.3, Účet: prémiový
    Štíty: 28 SGN3-B02.
    Ještě doplním formace: kreditové, uridiové: srdce, hvězda, diamand
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Presúvam do diskusnej sekcie.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Použil bych Aegisku, jedna konfigurace full dmg a full štíty v lodi, druhá v lodi tak 10 pohonů zbytek štíty, v letounech štíty a lasery tak na půl. Použil bych formaci diamant a využíval bych plně Peta. NPC se dá v pohodě střílet municí x1. V prvních kolech bych vždy NPC nahnal do rohu a teprve pak dostřeloval. V posledním kole bych použil lepší munici, ale není to nezbytně nutné. Beta či Gama jsou náročnější.
     
  4. no takhle já jsem v základních branách (a,b,g) nevystřelil ani jednou laserama gammu jsem celou udělal jenom kamikadzí, vydražil jsem si štít booster a dělal jsem to se štíty 1,2 mega :D
     
  5. TRIXT

    TRIXT User

  6. no v těch starých bran právě branách je to právě rychlejší postup chtěl bych znát nějaký bezpčný abych to na 100% dokončil
     
  7. TRIXT

    TRIXT User

    Věř mi, že pokud jsi udělal gamu, tak v kappě nebudeš mít problémy. Kappa je mnohem jednodušší. Já dělám brány kvůli designu na BZ golikem a nechce se mi pořád přehazovat výbava z aegisky, se kterou lítám na mapách, do golika. Tak mám v Golikovi jen LF3 bez upgrade (žádnou LF4) a jde to s ním hladce. Zkus to a pak uvidíš, že to zde řešíš zbytečně. ;)
     
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_● stačily ti odpovědi od spoluhráče nebo máš ještě nějaké další otázky ohledně tématu? :)
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsiu dobu nevyjadril,takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.