Návrhy Brána Omega

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 15/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Tvoj názor na tento návrh?

Anketa uzavřena 15/8/15.
  1. Páči sa mi.

    21.4%
  2. Páči sa mi, ale chce to menšie úpravy(napísať aké).

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Nepáči sa mi, pretože to je zbytočnosť.

    42.9%
  4. Nepáči sa mi.

    57.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    • Veľa hráčov hľadá po mape kristallony a musia preletieť veľké vzdialenosti, avšak občas sa stane, že si nájdu korisť hneď pri portáli, ale nieje to vždy stopercentná šanca. A tak si Vám dovolujem predstavit novú bránu Omega.

    • Než sa presunieme priamo k jádru tohto nápadu, tak Vám zatiaľ poviem ako by to prebiehalo. Táto brána by sa nachádzala v zozname všetkych brán v takzvaných Galaxy Gates. Počet kusov tejto brány je dvadsať. Kúsky by ste zbierali náhodne ničením hocijakého NPC z týchto možných uvedených.
    • Kristallon
    • Boss Kristallon
    • Kristallin
    • Boss Kristallin
    A pre trošku slabších hráčov.
    • Sibelon
    • Boss SibeloN

    • Text:
    • Pri obdržaní časti brány system napíše(Obdržal si jednu časť brány Omega)

    • Priebeh brány:
    • Brána by bola umiestnená na mape x-8 neďaleko ľavého horného rohu.
    • Počet kusov daného NPC(30)
    • Nebola by to stará obyčajná brána na ktorej na Vás nabehnú všetky kristallony naraz, vy by ste si určovali presný počet kusov. Takže napríklad: Zvolím si päť kristallonov a za 10 sekúnd sa spawnu neďaleko mňa(10 sekúnd cesty k nim).
    • NPC pri 5% alebo ako to je neodbiehali do rohov mapy, ale stále by chodili za vami.
    • NPC by avšak mali o polovicu viac skôd, avšak nie viac ani menej Zdravie/Štít a odmena by bola normálna.
    • Počet životov brány(2)
    • Systém zbierania kúskov brány:
    • Ak získate prvý dielik z kristallonov, tak budete dostávať dieliky len z kristallonov ak získate prvý dielik z iných NPC(vyššie určené) tak mate jasné aká brána vas bude čakať. Celá brána sa bude volať Omega, avšak obrázok tejto brány bude závisieť od vášho prvého získaného dielku t.j. ak získate dielik z kristallona tak obrázok v Galaxy Gates tejto brány bude Kristallon. Samozrejme nebudete môcť do tejto brány klikať extra energie, bude slúžiť len a len na tento účeľ, odmena za túto bránu nebude žiadna.
    • Na dokončenie tejto brány budete mať týždeň, ak bránu do tej doby neukončite tak brána automaticky mizne z vašej mapy.
    • Výhody pre hráčov:
    • Miniete menej poukážok/uridium za poprípadné opravy za vaše zničenie nepriateľmi.

    • Nevýhody pre hráčov:
    • Jedine pre lovcov menej výrazný počet klesnutí hráčov na mapách.

    Výhody pre BP:
    • Žiadne.
    Nevýhody pre BP:

    Menší úbytok času pri riešení ďalšej brány(lagy, poruchy, sťažnosti atď.)
     
  2. Tento návrh se mi nelíbí. Je to podle mě docela zbytečné a s GG to nemá nic společného. Podle mě pointou všech GG je to, že se spawnují čímdál silnější NPC a pokud všechny porazíte, tak dostanete pořádnou odměnu.
    Tato GG je o tom, že hráč zabije nějaké NPC a z každého z nich dostane základní odměnu a to ještě jsou ty NPC silnější než normálně. Výhodu v tom žádnou nevidím. Vždyť ani hráč nedostane žádnou odměnu za dokončení brány. Tohle by se dalo brát spíš už jako nevýhoda.
    Také je nevýhoda v tom, že hráči by se teď mnohem víc prali o NPC, už teď často vidím, že když nějací silnější hráči zahlédnou slabšího hráče ze stejné firmy jak točí VK nebo třeba něco jiného, tak jen čekají, až bude mít málo HP a začne letět pryč, pak po tom hráči začnou střílet a až začne zdrhat, tak to zdrhající NPC dodělá sám a to jen proto, aby na něm nemusel plýtvat tolik munky a otravovat se s ním. Sám jsem si to už několikrát na vlastní kůži zažil, a není to moc příjemné.
    Takže za mě NE!
     
  3. Earthquake

    Earthquake User

    LOCK.
     
  4. LoTrCZE

    LoTrCZE User

    Tobě se zdá, že je galagtických bran málo, tak chceš přidávat další ? Mě teda připadá, že jich je víc než dost, takže za mě ne.
     
  5. Gelda

    Gelda User

    Podle mého jde autorovi pouze o to mít bránu na Vk kde bude jen on a VK.. Nikdo kdo by lovil, nikdo s kým by se musel dělit... Taková soukromá X-7 mapa.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Earthquake - mam to brat tak,ze chces svoj navrh uzavriet?Ak ano,tak sa nauc,ze forum je o komunikacii a nie,ze len napises LOCK.
     
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest


    Co LOCK? Priste prosim normalne zazadej o uzamceni, nejlepe s udanim duvodu, ale takhle je to jak povel psovi, coz mi rozhodne nejsme.
    Jinac dle mne dalsi takovy navrh kde jde jen o vlastni zvyhodnovani a pohodlicko.. :rolleyes:
    Uzamykam, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.