brana ypsilon-lf4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -joko22-, 1/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -joko22-

    -joko22- User

    Ahoj,popredu pišem ,že viem že nieje podmienkou ziskania lf4 za dokončenie brany.Ale..5x po sebe neziskat za branu lf4 sa my zda trošku prehnane...Každi vie kolko to obnaša času na ziskanie dielikov či uz z paladka alebo boxikov a to nehovorim o čase stravenom v brane.Dalej by my pomohla nejaka historia -myslim prehladnejšia ,nie hodinu a pol hladat kedy a kolko som dostal to a to ,zato,Aspon tie najcenejšie veci na DO napriklad..irisy ,lf4,pet,dizajn..to len tak okrajovoo_OViem je tu kopec hračov ,čo sa budu tomu :D,ale je tu aj kopec hračov ,ktori si nekupuju uridium vo velkom ,ale poctivo odohraju kazdu jednotku uridia a stravia vela času na DO. Dakujem...:);)
     
  2. CrazyLove

    CrazyLove User

    5x po sebe nezískať lf4? To si ešte šťastný človek :D Skús nedostať 15x po sebe, a potom sa sťažuj :) Čas strávený skladaním? Pár dní.. Čas v bráne? 1-2 hodinky a ako odmena pekné množstvo uri :)

    Em.. Irisy a P.E.T sa dostávajú? Odkiaľ, aj ja chcem :)


    Inak myslím, že toto skôr patrí do Diskusie ako do Technických otázok ;)
     
  3. pre bp su poctivy hraci ty co platia. keby tu neboli nebol by dark a ani tvoj ucet na nom. ale pre informaciu odmeny funguju ako koleso stastia. myslim ze na lf4 je 33% cize neznamena to ze ked z dvoch nemas tak z tretej dostanes. funguje to tak ze si po ukonceni brany zatocis kolesom stastia .. na tretine je lf4 a na dvoch nic ;) myslim ze som to vysvetlil obsirne a presne
     
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

  5. chybycka se vloudila a ta zeta je tiez pekne kolo stastia ;)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    CrazyLove môžem vedieť kde si prišiel na tých 25%? To je v bráne Kappa.

    -joko22- hold šťastie je vrtkavé, ver tomu, že sú hráči, ktorým padajú LF4 ešte horšie ako tebe.

    Btw. presunuté.
     
  7. CrazyLove

    CrazyLove User

    Kubino, bolo to písané v jednom príspevku na anglickom fóre, tak pol-trištvrte roka dozadu. Neviem koľko pravdy na tom síce je, ale zatiaľ väčšina ľudí čo poznám sa držia práve okolo tých 25%, takže na tom asi dačo pravdy bude :)
     
  8. Já bych doporučoval kappu místo epsilonky tam je šance na lf4 a když ta se ti nepodaří tak aspoň máš šanci dostat herkul nebo multi booster. 25% šance na lf4, 25% šance na herkul 25% šance na multi booster a 25% šance na nic :D
     
  9. -joko22-

    -joko22- User

    :)Ahoj chlapci!1.rade Vam dakujem za prispevky ehm ,ale moc ma to nepotešilo teda ,ak mam pravdu povedat.Par dni?niekedy i mesiace..to by som nic inšie nerobil na DO len zbieral paladko a boxiky.Nwm čo maš za lod a tak ,ale nwm či to z obyčajnim golikom z lf3 das za 1-2 hodinky u každeho je to podla mna individualne.čo sa tyka peta a irisov nie nedostaneš nikde ,ale aspon nejak history!
    :confused:,kedy som kupil milačika petku a tak to som to myslel..:DOk nerobim moc brany ako podaktori na DO ,ale ak už idem ,tak nech už to stoji zato ,mam radšej robit ulohy a tak..Este raz Dakujem za rady ,som rad ,že ste my ukazali pravu tvar DO a vela štastia v hre..P.S.Pre tych čo to nahodou budu čitat-nedajte sa odradit od hry a bran .Veselo sa snažte raz za par rokov snad budeme full lf4 z havocmy!:p
     
  10. Crystal

    Crystal User

    epsilon je sanca nemenna z kazdej brany 33%

    toto je potvrdene od BP, uz davno to vedia hraci.....

    btw. to ze niekde niekdo trepne nieco neznamena ze je to parvda
    zeta nema % a kappa ma 25%

    CrazyLove neviem kde si vydedukoval 25%, skus trosku googlit a zistis kde je pravda
     
    Naposledy upraveno: 2/5/14
  11. CrazyLove

    CrazyLove User

    Jj, včera som to študoval, trocha som sa sekol ja.. Ospravedlňujem sa, a idem vynadať tomu exotovi čo tam písal bludy :D

    A ja osobne odporúčam Zety, tam máš logdisky na PP, kľúčiky z ktorých padajú lf4, stíhačky a designy a 50k uri ;) + ešte šanca na havoc.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -joko22- - Zial je to o nahode,ci padne z brany epsilon LF4 alebo nie.Na fore ti s tym nemame ako pomoct,kedze je to vec nahody.Dalej nie je co riesit,kedze su hraci,co spravili mozno aj 10 epsilon bez ziskania LF4,ja osobne mam tiez zalostnu bilanciu a robim tie brany viacmenej kvoli kronos :)

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.