Brána zeta lodí Spearhead

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Cruenta†Ultionem, 15/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám dotaz, myslíte že je možné proletět zetu lodí Spearhead (D. Elite) s 5x LF3, 2x iris, zbytek flax obsazené štíty B2, a v lodi G3N-7900 pohony. Kreditové formace letounů želva, šíp. Spousta munice 2x, 3x, rakety...
    Život 110, štíty max. 203 000 (želva) :D
     
  2. Korben

    Korben User

    Možné je všetko, ale to utrpenie :D Nechcelo by sa mi to robiť ani keby mi za to platili. :D Ale ako píšem, možné je všetko. ;)
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Pokud máš kamikadze na lvl 3 a prémium, pak to tak hrozné nebude. Budeš ale víc lítat než střílet. ;) Jinak by to bylo opravdu časově velmi náročné.
     
  4. ak máš petku a kami 3 je jedno s čím tam vletíš
     
  5. To je jen takový pokus na GA5 (ale zeta skoro hotová), mám jen co píšu nahoře, asi teda pošlu 2xSMS na druhý hangár s goli a docpu to LF2. Na LF2 a štítech B1 jsem už zetu s flaxi golim dělal :D

    P.S. Když máš PET s kami lvl 3, většinou už nemáš flax :D
     
  6. Korben

    Korben User

    *-=Tʀʊɱpξяλtøя=-*G* Tak to by som si veľmi rád pozrel ako tam vletíš s phoenixom , 2x iris, 6x flax , 5x LF3. Ak by si to skúšal, natoč video :D Natočíš celovečerný film a môžeš ho nazvať, " Blcha v Zete " :D [​IMG]
     
  7. Korben, je to výzva, já to zkusím a pak sem dám celkový čas a počet životů... S tou konfigurací co mám na začátku :D. Vidím to na hodně ulítané 2 dny:confused:
     
  8. Zeta je označována za nejlehčí bránu vůbec...
    Záleží dost na stylu můžeš to jet na dmg plnou loď i letouny lasery a točit točit točit dokud se ti nezatočí hlava, a nebo si s tím pohrát i se štíty ale to není můj šálek čaje zbytečně to trvá, prakticky jediná vlna kde potřebuješ štít je devourer protože ten něco dá
     
  9. phoenix by usel ale ne s jeho vybavou ;) ale s tou spearkou by to mel dat kdyz to naladuje sepromem.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac neozval,tak si dovolim temu uz uzavriet.Navyse si osobne myslim,ze so spearheadkou by nemal byt problem prejst branu Zeta,ale odporucam skor lod s vacsim poctom laserov na nej,inak to trva dlhsie ;)

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.