brana

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem hero1231, 20/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hero1231

    hero1231 User

    cauko nechodievam na forum tak neviem ci je to spravne vytvorene ale mam problem ktory ma stoji dost uridia a nechapem ho.mam 30%zlavu tak stavam brany pri alfe som ostal na poslednom dieliku.postavil som gamu betu a ten 1dielik nic.tak som to zacal sledovat a ku dnesnemu dnu som minul asi 100000u.na kliky a ten dielik nic a spomalili sa aj ostatne,da sa to vysvetlit ved to uz ani nesedi s pomerom.dakujem
     
  2. stavat dalej,je to jenom náhoda,další brána ti može padnout potom omnoho rychleji ;)
    P.S.: čau hero,ty ještě hraješ? :D
     
  3. raikou243

    raikou243 User

    Doporučuju vždy, když získáš x2 multiplikátor tak ho použít do 1-3 kol. Takhle jsem to dělal s kámošem během Skype hovoru a je to opravdu zábavné (třeba on řekne 2 a ty zistíš, že kdyby řek 3 tak dílek máš :D )

    EDIT: A pokud to nechceš dělat takhle tak doporučuji vždy když dostaneš tu x2 tak HNED ji použít.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Osobně bych multiplikátor používal ihned poté co ti padne. A ještě jedna věc, pokud bránu postavíš (v tvém případě Betu či Gamu), ihned ji umísti na plochu, aby jsi neztrácel případné dílky do bran. Pokud totiž použiješ multiplikátor a padne ti dílek již postavené brány, která nebyla umístěna na plochu, dostaneš náhradou munici a o tu většinou hráči nestojí. ;) Pokud budeš mít opravdu smůlu, postavíš třeba i dvě bety, než dokončíš jednu alfu.
     
  5. mne sa toto tiez stalo na starom ucte ale po asi 20tich pokusoch som mal alfu celu:)
    viskusaj multiplikator ten ti pomoze lebo mne to pomaha dostavat casti ale nie tich bran ktore potrebujem:(
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Rozhodně to dělám tak že klikám po 10ti a každej multiplikátor odkliknu hned..ono sázet to tam po 100 a nechat multiplikátory napospas je k ničemu.
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Tak třeba já než jsem postavila celou gammu, (včera jsem ji dostavěla),tak mám 2x alfu a teď ještě mi chybí cca 10 kousků do 2. bety..Takže jak vidíš dílky sice padají,ale ne zrovna k té bráně kterou zrovna potřebujeme ať už jde o alfu,jak jsi psal nebo o gammu,klikat 3 brány je náročnější než jednu..:)

    Poslední díl brány je vždycky nejtěžší, pokud ti ten dílek do teď nepadl,tak časem určitě ano..

    Multiplikátory můžeš klidně využívat po 3 nebo po 4,protože pokud klikáš po 1 ee,tak se dá vypozorovat kdy dílky padají a získat najednou 3 nebo 4 dílky do brány se vyplatí..;)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.