BUG astralny rebricek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »†Ł•µ•ç•ı•ƒ•µ•ж†«x, 27/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň prajem,
    obraciam sa ešte aj sem na fórum, keďže od hernej podpory sa mi nedostalo žiadnej reakcie.
    Už od včera 26.12 00:34 sa mi neprirátavajú body za prejdené vlny v astrálnej bráne. Síce v prehľade vidím koľko bodov som nahral, aktuálne 17 vlna 7966 bodov, do rebríčka sa ale nepremietajú. Písal som na podporu, bez odozvy. Skúšal som premazať cache, preinštalovať klienta všetky tie staré dobré osvedčené rady. Neriešil by som to nejak výrazne ale tých pár tisíc bodov znamená rozdiel medzi druhou a šiestou priečkou čo je pritom koľko v tej bráne strávi človek času celkom rozdiel v odmene.. Nejaké rady čo by som ešte mohol urobiť? Ak som založil vlákno v nesprávnej sekcii, vopred sa ospravedlňujem. V prípade potreby priložím aj ID.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†Ł•µ•ç•ı•ƒ•µ•ж†«x - podpora ma na odpisanie 48 hodin, neratajuc do toho vikendy a sviatky. Neni nutne riesit jednu a tu istu vec aj na podpore aj na fore. Kolko brat si presiel od zaciatku akcie a kolko mas bodov? Zapocitavaju sa len body z 3 bran s najvyssim poctom bodov.
     
  3. Záhada v tom prípade vyriešená, nikde som si v ofiku nevšimol aby bolo spomenuté že sa rátajú TOP 3 brány, ak to tam je a prehliadol som to mrzí ma to. Toto je štvrtá brána takže to bude tým. Ďakujem za odpoveď a ospravedlňujem sa.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†Ł•µ•ç•ı•ƒ•µ•ж†«x - Zamalicko.

    Zopovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.