Bug na vypnutí hráčů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☻[†]ρhλητδм☻, 19/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Servis vydělá za opravy pc na to vám nebude stačit ani větraní si můžete rovnou udělat z pc horkovzdušnou troubu :D a že ten dárkorbit zrovna těch procesu málo nemá kor když střilim hitac nebo demanera kde je to nejvíc zatižené
     
  2. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    myslim ze na tom nieco bude, casto sa mi stalo ze som len skocil na mapu s demanerom a nevidel som nic len demanera ktoreho som normalne siel palit. vsimol som si ze mu rychlo ubuda zivot, po chvile sa zrazu objavili hraci ktori tam predtym urcite boli len mne sa nezobrazili, iba demaner
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. dark ako vsetky flash hry nadmerne vytezuju procesor, cim sa prehrieva a rychlo oppotrebuva. takze lepsie najst lf4 alebo kupovat za chvilu nove CPU? schvalne som to skusal. teplota na volno 36°. v zatazi pri hraní hier 47°. Pri darku 57° a pri akciach 62°. takze len tak dalej ;-) a ze tej ramke je to uplne jedno ci ju zhodis alebo nie, odnese to len procesor.
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Hmm...bohuzial to funguje, skutocne sa mi objavil len box a dalo sa nanho vpohode kliknut, ale neodporucam to robit, CPU to velmi pretazuje a za novy PC vam to nestoji.
     
  5. 123812

    123812 User

    Já to dělat nebudu.. já se bez té odměny obejdu :) stačí mi když dodělám úkol ... a kupovat nový PC se mi nechce .. :D
     
  6. Tak a ted by me zajimalo jestli s tim nekdo neco bude delat a nebo ne. Zas nekdo prisel na nejakou skulinku ve hre aby si namastil kapsu a ostatni utrou jen protoze si nechteji znicit pc. Je prece jasny kdyz vydim kolik lodi se ucastni Demanera,ze to neni jen o stesti kdyz nekdo sebere 50,80,100 beden za akci.
     
  7. Selendix

    Selendix User

    A já si říkám, jak někdo sebere tolik boxů, když vidím kolik hráčů do demanera jde. Další důvod proč demanery nedělám.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Deborka[TVL] Schvalne som to skusil znova a uz to neslo, ocividne to nefunguje vzdy.

    Hraci si vzdy hladaju sposob ako si zlahcit hru a toto je dalsi. Neviem ako by sa to dalo riesit, je to len zle zobrazovanie a pri online hre sa to bude dat len tazko obmedzit. Tiez uz nezistime kto to pouzil a kto nie, podla zleho zobrazenia hraca nevystopujes.

    Rad by som to testoval viac, ale nechcem si nicit PC. Uz pri prvom testovani mi chladenie bezalo na maximum.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. baty77

    baty77 User

    Chtělo by to na testování pořádné ,,dělo", osmijádro 4.2 Ghz a kapalinné chlazení a na tom to testovat.
     
  10. Korben

    Korben User

    Na to nemáme rozpočet. :D
     
  11. baty77

    baty77 User

    FAKT? Já myslel, že ty peníze od platičů jdou vám do HW a vašich účtů a žijete si jako králové! Zafod zas kecal! :D
    No, nebylo by špatné toto poslat výše, aby to orestovali sami. Sice by nějaké poznatky přišly asi po skončení akce, ale pro příště (jestli nějaké bude)...
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.