Bug pozadia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem _-G-Force-_, 27/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den, potreboval by som pomoct s pozadim v hernom kliente. ked dam na full screen tak sa mi trasie cele pozadie a neda sa tak vobec hrat... ak pozadie vypnem je to lepsie ale ajtak je vidno ako sa obrazovka trasie.
     
  2. Warden

    Warden User

    _-G-Force-_: No popravdě s tímto problémem jsem se ještě nesetkal. Jediné co mi napdadá, je problém ovladačů grafické karty versus FlashPlayer. V jakém režimu hraješ 2D nebo 3D. Pokud ve 3D, zkusil jsi přepnout do 2D? Třepe se to obrazovka v obou režimech? Zkusil jsi aktualizovat ovladače grafické karty?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ovladace su vsetky aktualne aj flash player a hram to v 2D skusal som aj 3D ale robi to tiez... mozem poslat aj video na nejaku e-mailovu adresu
     
  4. Borat

    Borat User

    Skúšal si aj iný prehliadač? Ak nie tak skús možno pomôže.
     
  5. mate pravdu, robi mi to len chrome, napr edge ide dobre,ale musi sa to dat nejako vyriesit nie ? dajte mi nejaku e-mailovu adresu a poslem video
     
  6. Nahraj video na youtube a pote ho sem posli.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. jednoduchsi je email myslim. a uvidia ho len kompetentni
     
  8. No jak myslis, ale obavam se ze ti email stejne nikdo neda. Forum je od toho, abys tu resil problemy a priapadne obrazky ci videa mas sdilet take tady. Neposilame si emaily, ale zakladame vlakna a piseme prispevky ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. keby sa tu dalo nahrat video tak kludne ho tu dam. alebo keby sa dalo nahrat na internetovy odkaz tak by som ho tu poslal.
     
  10. Borat

    Borat User

    Nahraj to na Youtube a pošli sem link.

    A pokiaľ ti to cez chrome nerobilo a už robí skús si stiahnuť staršiu verziu chromu. Možno to pokazila nejaká aktualizácia.
     

  11. poprosim zmazat toto vlakno potom ked to doriesime
     
  12. Nedostupné,videli ste to niekto ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Warden

    Warden User

    Bohužel ne, video bylo nedostupné už v ten den.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nedostupné? Prečo asi?

    Už som sa s tým stretol na YT.
    Video bolo vymazané na základe sťažnosti jeho vlastníka, nakoľko tým boli porušené jeho vlastnícke práva.
    - To je jediné možné vysvetlenie. ;) Proste niekto kompetentný na YT, jednal až promptne, priveľmi rýchlo.
     
    Naposledy upraveno: 30/10/17
  15. Naposledy upraveno moderátorem: 4/11/17
  16. Callisto

    Callisto User

    Ahoj _-G-Force-_

    Prosím dávej upravit článek, nepiš více článku pod sebou. Děkuji

    Může to vypadat jako chyba, ale může to být i monitorem. Když se ti to zobrazuje stále, bude to nejspíš monitor. Testovala jsem to a ani jednou se mi to nestalo.

    Callisto

    Ps: pročisti si PC a koukni na ovladače grafiky
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. iny prehliadac s tym nema problem iba chrome, takze pochybujem ze je to monitor jedine ze ma nejake svoje dplnky chrome ktore nejdu dobre
     
  18. Warden

    Warden User

    _-G-Force-_: Pokud máš problém pouze s Chromem, pak bych postupoval následovně. Odinstaloval bych FlashPlayer, poté bych osinstaloval Chrome. Pak bych Chrome opět nainstaloval a z něho pak nainstaloval FlashPlayer. Nebo můžeš zkusit používat jiný prohlížeč.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  20. =Marvin=

    =Marvin= User

    Téma je již delší dobu neaktivní, z toho důvodu si dovolím uzavřít.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.