Bug při načítání

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •«™†Mдŝıиκ䆙»•, 3/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    mám měnší problém,vždycky když si načtu darkorbit.com tak se to n enačte kompletně,nenačte se tam pozadí....a pak se mi třeba buguje když se příhlásím tak třeba ikonka obchod se nenačte....chyba bude asi na mé straně,tohle se mi stává a s jinýma stránkama...+ se mi ještě docela často stane když někam kliknu tam mi vyskočí reklama....flashplayer sem aktuailoval 5 minut z5....Prohlížeč opera12.01 1532 ... :D
    EDIT:
    Flashplayer vere 13.00.214 64-bit
    Java 7 Update 45 64-bit (i když jsem to tedka updatoval a new verze je 7.60 -_-)
    opera12.01 1532
    zbytek zachvíly dodám

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 3/6/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. proč mi nejde nahrát obrázek ? :(
    už to mám,z PC obrázek nenahraju,a imageshack se mi nenačte podobně jako DO,akorát o hooodně hůř..co stíM?
     
    Naposledy upraveno: 3/6/14
  4. CrazyLove

    CrazyLove User

    Mašinka, to sa stávalo aj mne toto, zle sa načítavali stránky + všade reklama.. Bolo to spôsobené istým vírusom, ktorý sa mi v PC "zakopal".

    Odporučujem dať na Tvojom antivíruse dôkladný celkový sken, pokiaľ nepomôže tak ešte programom, ktorý sa zaoberá priamo ničením mallwarov a podľa toho má aj meno - ten zachytí škodlivé veci, ktoré antivírus nezachytil. (Nebudem tu dávať presný link, keďže je to proti pravidlám: dal som taký opis, že to jednoducho musíš nájsť)

    Vopred však hovorím, že to môže, ale nemusí pomôcť - nakoniec som musel PC vyformátovať a nahrať fungel nový Windows.
     
    Naposledy upraveno: 3/6/14
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.