Bug Schopnosti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {~Tino~Lion~}, 23/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý deň us asi 3 týždne neustale mi buguju schopnosti lebo ak pridem do Profil Pilota a kliknem na Schopnosti tak sa mi nič nezapne stránka kde su schopnosti ,ale zapne sa mi profil pilota a profil . podrobnosty: ak kliknem na Schopnosti vypíše mi toto
    Uncaught TypeError: Cannot read property 'appendChild' of null
    all.js:61 The "fb-root" div has not been created, auto-creating
    all.js:61 FB.init has already been called - this could indicate a problem
    base_single_icon.js?ver=2015.1.22.2.1:1442 Uncaught TypeError: Cannot read property 'init' of undefined
    layer?pid=14567725608&ln=sk:4 Uncaught SyntaxError: Invalid regular expression: /^[/: Unterminated character class
    http://int7.darkorbit.bigpoint.com/indexInternal.es?action=internalPilotSheet Failed to load resource: net::ERR_CACHE_MISS

    PS:to isté mi robi v Skylabe

    ( Skusil som resetnut PC preinstlovat PC ... a nic )
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

  3. OK len to je problem ze mne ide Google chrome nej opera mi seka O fire fox ani nevravim a IE katastrofa
     
  4. Korben

    Korben User

    No ten problém nieje v hre, ale u teba. Buď máš slabé pripojenie, alebo neaktuálnu javu, prípadne flash player. Otázne je aj aký máš operačný systém. Hrať hru, neznamená, len zapnúť PC, treba sa aj o PC starať. Tak že si otvor odkazy od kolegu a dobre si ich prečítaj.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. 1. Postupoval som podla pravidiel ( Návodu Na DarkOrbit FAQ-CCLeaner).
    2. Vyčistil som to v čističi.
    3. Vymazal som to v registroch.
    4. Preinštaloval ( Naformatoval ) Disk.
    5. Nabootoval PC.
    6.Skontroloval som to v Clean Master.
    7. Skontroloval som to v AVG.
    8. A skontroloval som to v Security Scan.
    9. A dotretice skontroloval som to aj v Mechanic Browser.
    10. A nakoniec som si ponastavoval veci na chrome:plugins.
    11. PS: Preinštaloval Google Chrome.
    12. Stiahol novy Flash Player a Javu A stale nič :( !
     
  6. Korben

    Korben User

    Ten postup je troch divní.
    Na čo si čistil Ccleanerom, keď si potom formátoval HDD a inštaloval si OS ?
    No a potom si zbytočne kontroloval vtom clean master a tak isto je zbytočná kontrola avtivírusom.
    Jednoducho v celku si robil zbytočné kontroly.
    Chrome, to je lekcia sama o sebe. Toho času asi najhorší prehliadač na DO.

    Tak že tu chcem od teba vidieť tvoje testy pripojenia, verziu OS, verziu javy a flash playeru. No v prvom rade, chrome zahoď do koša a daj si napr Operu alebo mozillu a skús to tam. A ešte mi sem hoď aj ID.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jak som už vavel Opera mi seka aj Mozila aj IE a ted som to skusil ted sem skontroloval AVG MC4Afee Securiti scan potom som čistil Cachce internetu pomocou Clen Master a CCleaner ID je :100590327 a ked si budete priat vložim tu video alebo obrazok
     
  8. Korben

    Korben User

    Ja som si hlavne prial , aby si sem vložil výsledky testov pripojenia. To znamená , pingtest a speed test a verzie javy a flash playeru a aký máš OS. To nám zatiaľ bude úplne stačiť.

    Informácia čím to čistíš je úplne zbytočná.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Technická podpora pre ASUSTeK Computer Inc.-------------------------------------------------------------------------------------------------- Webová lokalita: Technická podpora online
    Nastavenie názvu počitača, domény a precovnej skupiny----------------------------------------------------------------------------------------
    Názov počitača ******-PC
    Uplný názov počitača ******-PC
    Podpis počitača:
    Pracovná skupina: WORKGRUP
    Aktivácia systému Windows-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Systém Windows je aktivný
    Kód Product IP: 00359-***-*******-*****
    Rýchlost siete:
    Sťahovanie (download)- 8,6 Mbit/s
    Nahrávanie (upload)-1,7 Mbit/s
    Odozva (ping)-81,0ms
    Java:
    Java 7
    Flash Player:
    Adobe Flash Player 11.7.700.169 IE + Firefox,Chrome,Opera
     
  10. Korben

    Korben User

    Pozri sa ako sa má vkladať test pripojenia a je pekné že windows máš aktívny , no nevieme či to je XP, win7 alebo win8 .
    Tak isto java 7, je neúplný údaj a aj pre flash player je označenie verzie iné.

    Jak si ověřit kvalitu připojení
    Java test

    FP test
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Windows :7
    Flah Player : ten kdorý odpotuča Dark Orbit
    Java: Java7 Java(TM) Java8 uptade 31
    Ping Test : Ping 43ms Jitter 5ms Packet Loss 0%
    Speed Test : Ping 31ms Download Speed 7.72Mbps Upload Speed 0.92Mbps
    Java Test : Version 8 Uptade 31
    FP Test : You have version 16,0,0,235 installed
     
  12. Korben

    Korben User

    Ping test vkladám následovne:

    [​IMG]

    Speed test vkladám následovne.

    [​IMG]

    Pre FP je verzia 16.0.0.287
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Ping Test
    [​IMG]
    Speed Test

    [​IMG]
    Java

    Java Version 8 Uptade 31
    FP
    16,0,0,235
     
  14. Korben

    Korben User

    Aktualizuj si flash player pomocou update na tej test stránke. Pripojený budeš asi cez wifi , ping ti dosť lieta.
    Profil pilota a aj všetko ostatné na tvojom účte funguje. Tak že odporúčam zmenu prehliadača, opätovné aktualizovanie ovládačov , pokiaľ to je možné, tak pripojenie internetu cez kábel. No hlavne aktualizovaný prehliadač a jeho súčasti.
     
    -baghira2- a {~Tino~Lion~} tohle ocenili.
  15. OK Pokusil sa.
    PS: Na mobil mi to ide ale na tomto PC nie a PC je čisto nové ( Notebook )
     
  16. Neprihlasuješ sa náhodou cez fb?
     
  17. Nie
     
  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    {~Tino~Lion~} Problem nieje na tvojom ucte, to ze ti to inde ide jasne svedci o tom ze mas problem v PC. My ti mozme dat maximalne rady a odkazy ako to skontrolovat a precistit, ale vyriesit si to musis ty sam.

    Predsa len je tu forum k hre a my tu nie sme od toho aby sme riesili technicke problemy tvojho PC. Ak ti teda rady a odkazy nepomohli, zbehni si s PC k niekomu, kto tomu rozumie a nech sa nato pozrie osobne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Ano viem ale pred 2 tíždňami a 2 dňamy mi išlo v poho a pred 2 tíždňami a 1 dňom ked som zapínal DO vyskocilo ze Dark Orbit / Online MMO.... Prestala vysielať sieť chcete pokračovať ? a klikol som že nie a vypol som google a ked som znovu zapol DO vypisalo toto:
    Uncaught TypeError: Cannot read property 'appendChild' of null
    all.js:61 The "fb-root" div has not been created, auto-creating
    all.js:61 FB.init has already been called - this could indicate a problem
    base_single_icon.js?ver=2015.1.22.2.1:1442 Uncaught TypeError: Cannot read property 'init' of undefined
    layer?pid=14567725608&ln=sk:4 Uncaught SyntaxError: Invalid regular expression: /^[/: Unterminated character class
    http://int7.darkorbit.bigpoint.com/indexInternal.es?action=internalPilotSheet Failed to load resource: net::ERR_CACHE_MISS
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Pretrváva u autora problém?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.