Chyby BUG seprom ,Promerium atd..

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ηιтяєχιѕ●яєνσℓυтιση, 5/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den chtěl jsem ohlásit chybu u Zušlechtování ve hře včera sem točil branu alfa dnes gama neco se mi zdálo divného už včera ale dnes sem si to potvrdil že jakmile si pošlu dejme tomu 620sepromu co sem měl zjistil sem jakmile došel že nemužu poslat promerko tak sem relogl a měl sem znova 6200 střel pod sepromem a to same i když v braně umřu a skočím znova mam 6200 střel pod sepromem Děkuji za vyřešení nelíbí se mi že už tak nekteří hráči z vyhodami by měli ještě náké :)
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Pozri si aké máš CPU v lodi, že ti to automaticky niekam dáva :)
     
  3. to cpu nepoužívam a už se mi to stalo i na mape ne jen v braně umřel sem opravil na portě a měl sem znova promerko co sem měl
     
  4. Korben

    Korben User

    Ešte stále ti to robí ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. To nevím nepozoruji to pořad ale oznamím večer jestli ano nebo ne...
    Jen vím že co sem sem na to přišel tak se ke mě dostala informace že to jde už 2 měsíce .
     
  6. Korben

    Korben User

    Dostala sa k tebe informácia , alebo máš tu chybu ty ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Já mam tu chybu ale nemyslím si že sem jediny protože mě to potvrdilo par dalších hraču.(tím myslím tu informaci)
     
  8. VERkami74

    VERkami74 User

    Korbene ja to pozoruji také a jde o to že to připíše ty kameny ale nestřílí to pod kamenama stačí poslat 1 šutr dat ho někam a ony ty šutry začnou pracovat až potom druhém přidání :) je to tak!
     
  9. Mě to třeba naopak pod těma kamenama stříli ale nejdou poslat žadné jiné z droje do lodi i když to vystřílim ,píše že nakladovy prostor je plny ale přitom posilam jen 20promerka a když relognu mam zpatky ty kameny co sem měl za poslední 2dny se mi to stalo 2x
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    VERkami74 Tiez som nieco podobne vsimol.

    ηιтяєχιѕ●яєνσℓυтιση A ked si upgradnes kamene, tak mas aj zvysenu dmg? Ono totiz ja som spozoroval toto, niekedy ak dam kamene do laseru, tak sa pri strelbe odratavaju, no dmg sa nezvysi, vtedy treba relog a kamene idu normalne.

    Moje odporucanie je toto, ak upgradujete vacsie mnozstva do laseru, tak vzdy po upgrade hned aj relognite, nechodte hned strielat.

    ηιтяєχιѕ●яєνσℓυтιση Ak ti pise plny naklad, tak chod vtedy cez hlavnu stranku do inventaru a najdi tam suroviny, tam by sa malo zobrazit ich realne mnozstvo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.