Bug uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gulot, 4/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Gulot

    Gulot User

    Zdravím bol som na mape 5-2 v pohode som si strelal do baracúd mal som 7,290 U alebo tak niejak alebo bolo 7,200 šiel som na 5-3 bugla mapa tak som sa rekonektol potom som vyšiel z mapy na 4-4 šiel som na 2-5 a zrazu pozeram 7,960 U . Napisal som to aby nedošlo k žiadnemu bánu,problému.

    EDIT : Screen nemám žiadny lebo keď dam vybrať foto(prohledáť) tak mi sekne pc a to trvá ten reštart 20 min a ne keď viac

    [​IMG] 160491118
    Server : GE7
     
    Naposledy upraveno: 4/5/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Gulot - obcas trva,kym ti pripise uridium,mozno si si to nevsimol alebo nerefreshol stranku a tym padom si videl este staru hodnotu asi.Pripadne si nevzal aj nejake boxiky?
     
  3. Gulot

    Gulot User

    Asi máš pravdu môžeš to Locknuť
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    To nie je taka velka hodnota uridia,co sa tam zrazu objavila ;) POkial si este k tomu lovil NPC,tak sa riesenie najde,staci si pozriet bilanciu,kolko uridia si ziskal odstrelom NPC.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.