bug v aukci

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †«ĐĒŖĂŦÏȤȀŦȌŖ»[ĐĚŞ™], 3/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdar lidi,

    Možná si budete myslet, že jsem blázen že to tady píšu, každopádně nechci mít průšvih v případě, že by se na to přišlo:

    Dnes kolem pěti jsem dražil iris. Aukci jsem vyhrál, ovšem kredity se mi neodečetly. A co víc, přišly mi 2 maily, v jednom bylo napsané, že jsem aukci vyhrál, ve druhém bylo napsané že moje nabídka byla překonána. (drařil jsem za 33.333.333 Kr)

    Samozřejmě pokud se vám tím nechce zabývat, rozhodně se zlobit nebudu :D
     
  2. !_PomstA_!

    !_PomstA_! User

    :D tak to dobre ze to pises ja asi 2,5 roky dozadu som nakupil miliony logdiskov a x3 zadarmo a potom som dostal perma ban :D
     
  3. lol to ti dali perma za to že si bugem získal zboží v hodnotě 2700 U.? To není normální...
     
  4. Drift1

    Drift1 User

    Od kdy miliony logdisku a munice X3 stojí jen 2700 uridia?.....jinak k autorovi..mohlo jít i o zobrazovací chybu.
     
  5. jo tak, on myslel MCB-50, já myslel, že z těch miliónů logdisků je třikrát koupil zadarmo
     
  6. Zafod

    Zafod User

    !_PomstA_! ban jsi dostal protože jsi zneužil bug. To je naprosto v pořádku.
     
  7. mkay, ale budeme se bavit o 2 roky starém bugu nebo o tom co se stalo teď?
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Bug jsi nahlásil, takže víc bych neřešil. Pokud se jedná o ojedinělý případ, nic se s tím myslím dělat nebude.
     
  9. Korben

    Korben User

  10. 52141461
    ----------------------------------
    Zafod takže to znamená, že můžu rovnou dražit dalsí iris, nebo mám raději počkat co se bude dít?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/5/14
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  12. Zafod

    Zafod User

  13. Belgam

    Belgam Guest

    Tady je chyba v tom ze jsi drazil v 2014-05-03 17:00:03 a to system zamotalo,takze ti nakonec poslal dve zpravy.
    Kredit ti to odecetlo,ale zaroven pricetlo behem par vterin zpet. Kdyz se kouknes do bilance,budes tam mit strzeny kredit a hned vraceny. Tim je vyreseno ze jsi psal ze ti to kredit nestrhlo.
     
  14. ok, takže už to dál neřešit?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    †«ĐĒŖĂŦÏȤȀŦȌŖ»[ĐĚŞ™] - kolega sa k tomu vyjadril,ze ti to stiahlo kredity a neskor vratilo.Nejake problemy s aukciou boli nahlasene uz,no viac na fore nespravime.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.