Bug v dražbe

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hjustn11SK, 26/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hjustn11SK

    Hjustn11SK User

    Ahojte

    Mám taký problém (stal sa dnes) chcel som dať 15s pred koncom na iris 28 mega ale dlho sa to načitavalo a tak som dal na uvodnu stranku a kredity som stale mal.O 18:03 teda o 3 minúty som chcel dať na iris 11 mega a keď som prihodil napísalo že moja ponuka neni väčšia o 10.000 a na konte som mal 0 kreditov.
    V balance bolo napísaně že som prihodil všetky moje kredity (26.05. 12:03Bid submitted- 28,869,237 C)ale po ukončení mi ani neprišlo či som niečo vydražil alebo nie .
    Všetko som si pofotil a dal do wordu a čakal som na koniec aukcie či sa mi kredity vrátia alebo nie nevrátili sa tak som si to tiež pofotil a teraz to dávam na fórum.

    +Doplnené:Dokonca poslachných 3080 Promeria sa zrušilo.

    Link na fotky: http://ulozto.sk/xwwF8CjS/darkorbit-bug-docx

    Keby ste sa čudovali prečo som napisal čas 18:03 a na aukcii je 12:03 tak hrávam na us1 a je tam 6 hodinový posun.

    Nick:Hjustn11SK
    ID: 161080939
    Server :Us1
     
    Naposledy upraveno: 26/5/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Hjustn11SK

    Hjustn11SK User

    Ok ďakujem
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.