Bug(?) v GG Gamma

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CrazyLove, 31/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CrazyLove

    CrazyLove User

    Popis problému: Vo vlne kristallonov, pokiaľ preletím okolo nich, ma normálne hitnú, zoberú štít atď. Ale neskôr, keď som mimo nich, po automatickom spustení opravovacieho robota mi hodí ďaľší DMG navyše.

    Príklad situácie: po prelete okolo kristallonov som mal 180k štítu. Po spustení opravovacieho robota však štíty klesli na minimum - 20-30.000 a z tej hodnoty sa potom ďalej regenerovali až na maximálnu hodnotu. Keď však som štít nemal, toto "DMG" som dostal priamo do HP - HP mi kleslo z hodnoty 280.000 na hodnotu okolo 40-50.000 a ďaľej sa normálne opravovalo.
    PET som mal pritom aktivovanú a stála vedľa mňa na skoro opačnom kraji mapy ako boli kristalloni, keď sa spustil opravovací robot.

    Už som vďaka tomuto problému stratil v game 2 životy, a preto radšej píšem sem, keďže neviem či mám/nemám pokračovať a riskovať stratu celej brány.


    Pingtest: http://www.pingtest.net/result/91174702.png
    Speedtest: http://www.speedtest.net/my-result/3199219328


    Java:
    Verified Java Version
    [​IMG]
    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 45).


    FlashPlayer: You have version 11,9,900,170 installed


    Prehliadač: Opera, verzia 18, 64bit

    Operačný systém Windows 7 Home Premium 64bit
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Pro 64-bitový prohlížeč musíš mít i 64 bitovou javu.

    Osobně bych ti doporučil instalaci starší verze opery a to verze 12.16
    Tvá verze opery je založena na stejném zdrojovém kódu jako prohlížeč google chrome
     
  3. CrazyLove

    CrazyLove User

    A po inštalácii danej staršej verzie opery môžem ísť normálne do brány? Resp. ako by sa to potom riešilo, keby sa problém objavil znova a by som stratil aj posledný život, tým pádom celú bránu?
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Život si určitě dokup a do brány bych ti teď při celkem zatížené internetové síti chodit nedoporučoval.

    O bránu by jsi pravděpodobně přišel. Poté co ztratíš poslední život je celá brána systémem prověřena do 48 hodin, zda nedošlo k chybě na straně BP.
    Pokud došlo k chybě na straně BP, brána by ti byla vrácena s jedním životem.
    Pokud k chybě došlo někde v síti či chybou tvého PC nebo výpadku elektrické energie, pak bohužel o bránu přijdeš.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac uz neozval,myslim,ze kolega to dostatocne zodpovedal.Urcite pocuvni radu a radsej si zivot dokup ako by si mal riskovat,ze prides o branu,lebo ak by sa zistilo,ze je chyba na tvojej strane,tak by ti nebola vratena so spominanym jednym zivotom.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.