BUG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Duckis, 8/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Duckis

    Duckis User

    ahoj dnes o 17:00 som si vydražil vegu a predtim som mal v jednom hangari sperhead a v druhom goliath dal som si ju obsadit namiesto sperhead ale bohužial mi nejde do vegi davat žiadne extra vecy ..(kupovanie municie atď) prosim o pomoc tu je moje ID 80075233 za odpoveď dakujem
    ------------------------------------
    Do goliatha mi tie vecy davat ide tak neviem .. a ani prelogovanie nepomohlo ..
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/14
  2. »vojta«

    »vojta« User

    nepis multiposty jak správně přispívat na fórum

    v hangáru s golem dej v obou konfiguracích "odstranit konfiguraci" případně potom relogni a pak by to mělo jít.

    btw. měl jsi ji dát místo gola, toho v pohodě vydražíš za pár mega, taková škoda vyhodit 45k urka jen tak do koše ...
     
  3. Duckis

    Duckis User

    spravil som to ale nič..
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    co jsi udelal, relognul, nebo i vyndal všechny věci z všech ostatních hangárů? nemůžeš totiž používat jednu věc ve dvou hangárech (v jakékoliv konfiguraci)
     
  5. Duckis

    Duckis User

    aj som relogol aj som si vyprazdnil všetky extra s druheho hangaru
    ---------------------------------------------
    a aj som na zakladke aj som sa odlogoval a piše mi že nieje možne použit pre tento slot
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/14
  6. »vojta«

    »vojta« User

    zkoušel jsi v hangáru s golem zmáčknout v obou konfiguracích tohle kouzelné tlačítko?

    [​IMG]

    btw. vážně nepiš více postů za sebou ale používej tlačítko upravit, modi to nemaj rádi .... stejně tak nicneříkající název a duplicita k
    Diskuze: FAQ - Rozšíření hangáru
     
  7. Duckis

    Duckis User

    ano 3 x
    -----------------------------------------
    prelogoval som 4x a už to ide :) tak dakujem a prajem prijemnu hru :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/1/14
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.