Bug

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kunfuštír, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrej nic mi nejde si koupit na aukci protože mi aukce posílá zprávu tvoje nabídka byla překonána i když je to bug ale ono mi to vrací peníze i když aukce neskočila
     
  2. Belgam

    Belgam Guest

    Uz jsi nejspis dlouho nehral,kdyz se automaticky z prohrane aukce kredit vraci. To neni bug,ale skutecnost.
     
  3. ja mam premium a to iste sa mi deje ale viem si kupovat veci napriklad vcera opravar4 za 30.000K :) ale pred tim sa mi nevracali peniaze ked nemas premium tak to je nieco divneo_O
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    thekikoplayer Pokud máš prémium, vrací se ti kredity když někdo přebije tvoji aktuální nabídku a část kreditů z vyhrané aukce. Autor píše že se mu kredity vrátily když byla jeho nabídka překonána, což je správně a má to tak být a je jedno jestli máš prémium nebo ne.

    Pokud autor neví jak fungují nové aukce, doporučuji si přečíst:
    FAQ - Nové aukce

    Má k tomu autor ještě nějaké otázky?
     
  5. dakujem za odpoved som nevedel ze sa aukcie zmenili tak to asi vazne bude nejaki bug ked mu neide nic kupit
    (nie som autor tohto tema iba autor comentara )
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    thekikoplayer prosímtě přečti si pořádně FAQ na které jsem dal výše odkaz a poté taky první komentář v této témě. Autor píše, že mu chodí zpráva (mail) z aukce o tom že jeho nabídka byla překonána a vrátily se mu kredity. A kredity z prohrane aukce se vraci, zadny bug v tom neni.
    Vsak dootaz byl smerovan na autora tematu, ne na tebe. ;)
     
  7. =Marvin= jaj tak ok v takichto veciach sa neviznam :( lebo to bolo hned pod tim co si mne napisal a raz aj kvoli tomu zamkli tema lebo si misleli ze som autor :(
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.