bug

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CecoMladsi, 17/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CecoMladsi

    CecoMladsi User

    Dobrý deň!
    Dnes som paladkoval a všimol som si jednej veci, chyba mi 8.iris ktorú som mal vydraženú, pozrel som sa, že čo sa stalo a zistil som, že mam CPU ktoré automaticky opravuje stíhačky ešte na 13, nevie niekto ako sa to mohlo stať? Mohla mi puknúť v GG Hades?
    Áno mal som ju aj po tom ako som si dal CPU na automatickú opravu do oboch konfigurácií.
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    CecoMladsi Lenze na opravu cez dane cpu musis mat aj dostatok U na konte, pozri sa do lodneho denniku, ak ti pukla bude tam vypisana.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Dostatek uridia, nebo kupónů na opravu.
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    CecoMladsi - urcite si mal toto CPU v oboch konfiguraciach a aj dostatok prostriedkov na opravu?Ale to sa da zistit,nebude to prvy pripad,no bez toho,aby si udal svoje ID tu toho moc nevyriesis.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    CecoMladsi, přečti si Jak správně přispívat na forum, a pro příště zvol lepší název tématu, název "bug" o podstatě problému moc nevypovídá. ;)

    Jinak jak už tu bylo psáno, zkontroluj si lodní deník, pokud jsi o letoun přišel, budeš tam o tom mít záznam. CPU je potřeba mít pro maximální spolehlivost v obou konfiguracích, a vždy mít dostatečný zbývající počet použití CPU, a prostředků na opravu, tj. opravovacích kupónů nebo Uridia.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.