Bugnuty system dava stale ban

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem JajoZ, 25/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. JajoZ

    JajoZ User

    System mi casto dava ban z nevysvetlitelnych dovodov..

    1.priklad : Nakopirujem meno hraca (pri diskusii o nom) a vlozim do chatu a system mi da ban za nedovolene znaky..

    2. priklad-napisem nieco skratkami.zas ban za nedovolene skracovanie slov a nedovolene medzery..

    3. Pisem so zahranicnim hracom z Ukrajny rozpamatavam sa na rustinu,nieco neslo tak kopirujem z googlu ruske znaky a zase ban..

    asi takato diskusia:

    [GTAO] JajoZ: plocho perevod -google transplator a ja ne mnogo znaju
    [GTAO] JajoZ: gavarit pa rusky
    [GTAO] JajoZ: И все же это долгий ответ
    [-v-] -vaild2011-: TY PISHESH CHEREZ GOOGL?
    [-v-] -vaild2011-: ОК ДАВАЙ ТАК
    [-v-] -vaild2011-: ПЕРЕВОДИ
    [GTAO] JajoZ: иногда, даже если вы не написали, что я написал da Теперь Писания с Google

    Systém: Administrátor ti dal bann! bad behavior




    Ak mozem -navrhoval by som toto nejako vyladit nakolko mi to dava ban z vseliakych hluposti skoro kazdy 2. den..


    PS: Treba skren.?
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Jo presne je to tam napsany:
    2. Jazyk chatu:
    V chatu se používá čeština a slovenština. Ve výjimečných případech je možné použít i angličtinu.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ak sa chce niekto rozprávať v inom jazyku treba ísť do skupinového chatu.

    Má autor ešte niečo k téme?
     
  5. Sid

    Sid Guest

    Případně si můžete na chatu vytvořit soukromou místnost za pomoci příkazu /create název místnosti
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    JajoZ - takze mas moznost vytvorit s danym hracom skupinu a tam si pisat v jazyku,v akom chcete alebo vytvorit miestnost cez prikaz /create a tam taktiez.
    ..{KILLER}.. - ano jazyk chatu je len Slovensky a Cesky.Vynimocny pripad anglictiny je odpisat alebo napovedat hracovi moznost vytvorenia skupiny,ci miestnosti,ale istotne si nevypisovat na globalnom chate v inom nez povolenom jazyku.

    Je teda autor spokojny s odpovedami,ktore tu dostal?
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.