Chyby Bugnuty v textuře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rebel, 24/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Rebel

    Rebel User

    Dobrý den, pomohlo se mi nějak vletět do textury omylem a už nejde vyletět ven.[​IMG]
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Buď se necháš někým sestřelit nebo odloguj a přewarpuj na jinou lodičku.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Fakt by ma zaujímalo ako sa Ti to podarilo tam dostať?

    Ak sa fakt nevieš pohnúť nijakým smerom ani o milimeter, jedna rada by tu bola.
    Skús hádzať pod seba míny, pokiaľ nepukneš. Tú možnosť, by si fakt, mal mať.

    Ak už by to fakt, iným spôsobom nešlo. A nemohli by Ťa, pre tú Zónu Neútočenia zostreliť.

    P.S.:
    Zostrel by Ti pomohol iba vtedy, ak by si Ty ako prvý zrušil zónu neútočenia
    vystrelením na hráča inej firmy, než je tá Tvoja. Aby Ťa aspoň vlastný, nemal do mínusu.
     
    Naposledy upraveno: 24/2/18
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Ak ti nepôjde čo ti radia, tak napíš na podporu, nech ťa prehodia na základňu, ale musíš byť späť na tej lodi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Mne sa to stalo už par krat .
    Stači sa odlognuť , na hlavnej stranke warpnuť na lodku a nasledne warpnuť v hre na lod čo si použival po zaseknutí.
     
    *Firefox1* a -baghira2- tohle ocenili.
  6. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Minu pod seba nepoloži, lebo je v zóne neútočenia.
     
  7. PanMajster

    PanMajster User

    AJ mne sa to uz stalo ale nejako som odtial vyletel ani neviem ako.... krutil som mysou a nejak to povolilo :D
     
    krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Arya

    Arya User

    Ano občas se to stane, chce to nelítat, tak blízko bariery a hlavně dívat se kam to s loďkou lítáte.:) Mělo by pomoci odhlášení a změna hangarové haly (lodě) a pak warp na loď, která je tam seklá. Jinak se obrátit na podporu, jak napsal Korben.

    Vyřešeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Osobne sa mi toto uz tiez podarilo, ale vzdy som presiel cez tu stanicu, ako keby som nemohol vyletiet odkial som prisiel, ale musel som pokracovat dalej, kym som tym nepresiel. No este sa mi nestalo, aby som sa zasekol, ale tou cestou, ktorou som vosiel sa nedalo uz vyjst, to je pravda :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.