Chyby Bugnutý v UBA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 22/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím už od piatku som zakliesnený v slávnej uba aréne... poprosil by som niekoho kto by sa na to pozrel a umožnil mi hrať..vďaka...
    Edit..prehodil som hangár a skusil viac krát štart a už to ide. Ale 2 dni ma to nechcelo takýmto spôsobom pustit do hry.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 22/10/17
  3. Forum čítam,ale zabudol som na takých mudrlantov ako ty ;)... Chuck, 17/7/17 , dátum toho príspevku, ale pardon, nabudúce keď budem potrebovať pomoc, pozriem príspevky aj z minulého roku.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    =Streuner=. - tvoj spoluhrac to asi tak myslel, ze treba citat forum pravidelne, aby hracom neuniklo nic :) Pokial uviaznes niekde v brane alebo UBA, ci R-zone, tak treba napisat na podporu hry a poziadat ich o vytiahnutie ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Fórum čítam pravidelne, nechodím sem len hlásiť chyby.
    Dobre ďakujem.
    Nemám žiadne iné otázky.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    =Streuner=. - v kazdom pripade je dobre, ked hrac napise na forum a spyta sa. ;)

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.