Bugy lagy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem login.exe, 28/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. login.exe

    login.exe User

    Mužete mi někdo vysvětlit jaktože se mi de v pohodě nalogovat ale asi za pět minut když chci dát např skylab nebo jiný načítá mi to 5 minut??A hrozné lágy bugy a všechno!!Internet mi de v poho trasu spojení sem testoval přímo podle vaší servrové ip cdm adresi a zistil sem že moje trasa je v poho ale od vás to zpátky netrasuje.Tak bez řečí že to je u mě!tohle je fakt nehoraz vi tu všem řikate že to má internetem pc a nwm co všechno ale když se člověk koukne pečlivě do hloubky tak je to u vás

    ps: přišel sem o život v bráně proto mě to nutilo prověřít vaší ip a trasovaní
     
    Naposledy upraveno: 28/8/14
  2. Korben

    Korben User

    login.exe My tu nikomu nič nehovoríme , od teba tu nevidím žiadne výsledky testov a takým tónom akým sa tu bavíš , sa bav doma.

    Nejde ti hra a si presvedčený že chyba je u BP, tak si počkaj na opravu, ja a ani nikto iný ťa tu nebude presviedčať o opaku. Co dělat když mi nejde hra?

    Ak je chyba u BP, tak si hráč musí počkať na opravu, ak je chyba u hráča, alebo v internetovej sieti, tak to nieje problém BP a v takom prípade BP neposkytuje žiadnu technickú podporu. VOP

    Zodpovedané ,uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.