Podpora Bulletin-potvrzení-black list?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 24/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Řešil jsem s podporou potvrzení e-mailové adresy na novém účtu, případně potvrzení bulletinu ve hře. E-mail prostě nechodil a tuto e-mailovou adresu používám běžně i pro jiný účet.
    Odpověď z podpory byla takováto :
    Vaše e-mailová adresa byla dočasně zařazena na naši černou listinu. K tomu obvykle dochází z bezpečnostních důvodů, nebo v případech, kdy si uživatel již nepřeje přijímat naše e-maily.

    Určitě jsem nijakým způsobem nevyjádřil nesouhlas nepřijímat e-maily o hře a zajímá mě to slovní spojení : z bezpečnostních důvodů?
    Takže netuším, jak takové záhady vznikají a nevím, jestli je za tím nějaký šotek, člověk, nebo jen nějaká souvislost třeba s perma banem na forum na jiném účtu například, aby hráč nespamoval podporu?

    Jen mě zaráží fakt, že e-mail se nachází na tzv. black listu, ale odpověď z podpory mi přichází?
    Můžete mi to prosím nějak osvětlit tyto dotazy, ať nemusím spamovat podporu, která má toho na práci evidentně až příliš. Děkuji
     
  2. Jsi nežádoucí hráč, furt si na forum stěžuješ. Tak si na blacklistu /černá listina/
    Tomu bych asi nedivil až tak.
    Stejně ten bulletin není dobrý.
     
  3. Korben

    Korben User

    Black list ti môže vybaviť aj samotný správca emailu. najviac sa to stáva u seznamu. Jednoducho zaradia email z herného portálu na black list a je vymalované. Nikto to ručne nezadáva, je to robené automaticky. Jednoducho stačí, ak sa email z BP pár krát nedokáže z dôvodu blokovania prevádzkovateľom emailu dostať k doručiteľovi a tak je email automatický zaradený na black list.
    nehľadaj za tým nejaké konšpirácie. :rolleyes:
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ale stále nechápu tu odpověď z podpory? bezpečnostní důvody, když já osobně jsem nic nezakazoval, takže heslo nebo mejl nejde změnit, ale tikety z podpory tam chodí, přesto že je mejl na black listu? A koncovka mejlu není @seznam.cz?

    P.S. Shocku? ty jsi admin, že píšeš toto?
    Jak jsi přišel na to, že jsem nežádoucí, když ani netušíš, jaký účet zde řeším(protože jistě víš, že na forum mohu přispívat pouze z tohoto účtu a zbylé účty zde mají pěkně pod kontrolou? )
    Já si zde někde na něco a furt stěžuji? kde?
    A ještě ti poděkuji za tvou odpověď, která mi to celé osvětlila?
    Ale Korben má na to zcela jiný názor? Zajímavé.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. Mam ten isty problem len mne podpora neodpisuje a ak kontaktujem z ineho mailu povedia ze mam napisat odtiaľ proste BP
     
  6. Korben

    Korben User

    ZOHAN, bezpečnostným dôvodom môže byť ochrana emailu proti spamu, kedy email zablokuje prijatie emailu. Konkrétne seznam dosť často blokuje bulletin z herných portálov. Dôvodom sú samozrejme peniaze. Chcete zasielať reklamu? Tak zaplaťte.
    Email z podpory je len obyčajný email, ktorý by mal doraziť aj v prípade ak si na black liste.
    †★♠WΣŞT♠★†[╬ČS╬], podpora ti odpíše vždy na email vedený k hernému účtu, z ktorého píšeš. Pokiaľ ti odpoveď nedorazí, tak si treba skontrolovať či nemáš na emaile niečo blokované.

    •ŞĦΘCK▪ OT zmazané. Ani ja nemám nikoho na čiernej listine a nie ešte BP. Pokiaľ nejakému spamerovi zamedzíme prístup, tak len na účet, alebo fórum. Email neblokujeme.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    OK. díky za vysvětlení. Jen mě zaráží fakt, že mám mejl, který je nově založený k nově založenému účtu a ne u seznamu, mejl je potrzený a jen ten bulletin nebyl potvrzený a byl na black listu a bp zaslalo jen jediný mejl a to ten při registraci. Tak to asi chodí u jiných poskytovatelů mejlů asi.
    Takže vše vysvětleno.
     
  8. Ved to. Taky začarovaný kruh vieš mail na blackliste, bp odpisuje len na mail odtiaľ a od inakial na posle do prec aj keby napíšem kto zastrelil Kuciaka jednoducho divne
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.