CAPTCHA CAPTCHA CAPTCHA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem coje, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    mě už to nejde několik dnů, ale dnes jsem to ještě nezkoušel
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

  3. Problém je už zřejmě opravený, jelikož jsem neslyšel ještě o níkom dalším komu by to nefungovalo.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/18
  4. $WarpyII$

    $WarpyII$ User

    Mě to stále nejde ani aukce ani kupony
     
  5. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě to normálně jde. Až na to, že to po mě teď chtělo najít "mosty" na fotce louky, auto mi to neuznalo jako auto a u "lodí" vypadala jedna loď jako barák a druhá byla schovaná v trávě. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. angelexit

    angelexit User

    Mě to funguje také jen s tím rozdílem, že mi stačí zaškrtnout nejsem robot a nic nehledám.
     
  7. Tak funguje to, jenom by mohli přihlédnout k lidem jako já s horším zrakem. Obrázky jsou prťavé a rozmazané. Však oni taky na stará kolena nebudou dobře vidět, když prosedí celé dny u počítače.
     
    Y*o*D*i*A*k* a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Arya

    Arya User

    $WarpyII$: To je zvláštní. Nejde ti to jen na jednom účtu nebo na všech? Zkus ještě změnit prohlížeč.
     
  9. slo to a zadne obrazky jsem neusel oznacovat divne no
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Hmmm, tak mě to bez obrázků šlo jen párkrát, když jsem hlasoval ohledně serverů. Tak jednou z dvaceti stačilo jen zaškrtnout, jindy jsem musel projít 1-5 testů...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    A nevíte někdo něco náhodou o kompenzaci za ten kvůli cpatche nefunkční voucher?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    TECHNICKER - keby mala byt nejaka kompenzacia za nefunkcnost ci uz kvoli auckii alebo preto, ze neslo pouzit kody na zlavu, atd..., hraci by sa to na fore urcite dozvedeli.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    TECHNICKER To nebola celkom pravda. Pozri sem: aktualizacia-k-8-2-2018

    Ten kupón bol aktívny do 12.2.2018. A chyba s nefungujúcim kupónom a captchou bola úspešne poriešená vo štvrtok 8. 2. 2018.
    Takže, ten kupón sa dal využiť, už po oprave a to večer toho 8 februára až do 12 februára. Takže času na jeho využitie, bolo viac než dosť.
     
    ♠♫♠Ryaqaza♠♫♠ tohle ocenil(a).
  14. TECHNICKER

    TECHNICKER User

    Aha tak to jsem propásl.
    Díky za info. ;)

    TECH
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Badmaniak

    Badmaniak User

    Taky jsem ho použil a odkaz na to byl i tady ve vlákně, takže se to nedalo přehlédnout. :) I když někomu nevyskakují oficiální oznámení, když tam nemá odběr...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Arya

    Arya User

    Captcha je již dávno opraven, snad nás tato nepříjemnost znovu nepotká.

    Vyřešeno, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.