Captcha

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem [†Marquez†], 11/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý Večer,
    Zajímá Mne Kdy BP hodlá Opravit Captchu aby se mohli Uplatnovat Bonus Kody,Problém přetrvává Minimálně od Víkendu a stále se Nic Neděje,BP je Nečinné a Platnost Kodu je do 29.11.
    Budíííčééék,Vstávat a Makat.Vzbudte se tam na BP !
     
  2. petrapán

    petrapán User

    Proč tak usilovně řešíš trochu munice v hloupém kódu? munici si vyrobíš v montáži dokud ještě občas i funguje?
    Co mají dělat hráči, kterým kvůli ověření nefunguje aukce?
     
  3. Čau lidi!
    mám tady návrh pro pracovníky BP, že jsou i jiné bytosti, co to zvládají lépe.
     
  4. Tak Vážně už Nevím co si Mám o BP Myslet.Dělají si z Nás Hráčů hlavně na CZ Serveru(Serverech) Srandu??? Psali jak Všechno Opraví a Skutek-Utek zase jen Plané Kecy.Hlavně,že od Nás Inkasují Peníze a nejsou Schopni Stabilizovat Hru,aby byla Příjemně Hratelná.Místo toho přidávají Nové a Nové Věci do Hry a nemají Vyřešeny Stávající Problémy.
     
  5. c.o.b

    c.o.b User

    Ja som na ge5 a to iste 2 týždne nemôžeš dražiť a ide mi to na nervy
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.