Carbonite Designy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem YYY, 10/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. YYY

    YYY User

    Zdravím, zaujíma ma ma či budu Carbonite designy pridané aj na iné serveri ako je ge1 za urídíum v obchode.


    ID:169228904
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na to si budeš musieť bohužiaľ počkať. Nakoľko, zatiaľ ide o najnovšiu novinku v tejto hre.
    Predpokladám, že tak do polroka, ju môžu najskôr sprístupniť. Aj to iba, v rámci úvah. ;)
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ty jsi developer této hry, že tu poskytuješ takové informace? wau , fakt hustý:eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:o_O
    Přesně toto chtěl autor vědět v rámci úvah a já bych chtěl vědět čísla loterie v rámci úvah.
    Baghiro? Když nevíš nic na otázku, tak raději nic nepíš, nemusíš být za každou cenu aktivní, jo vlastně, neměl by jsi co ocenit, že jo?
    Já třeba autorovu otázku vůbec nepochopil. Ony jsou designy někde na serveru v obchodě za uridium?
     
    Naposledy upraveno: 11/5/18
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    YYY - zatial nam ziadne oficialne informacie neprisli, ci pojdu do predaja aj na ostatne servery.

    ZOHAN - tie nove designy carbonite na cyborg a hammer su na GE1 v predaji po 250 000 uridia.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Já je hledal, ale nenašel je v obchodě, protože je už oba mám. To mi nedošlo.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    No jo, jasná diskriminace platičů velebnosti.
    [​IMG]
     
  6. Arya

    Arya User

    YYY, jak už napsal kolega. A až oficiální informace přijdou, najdeš je zde na fóru.
    Kdyby ses chtěl v budoucnu zeptat na něco dalšího ohledně designů, napiš do diskuze k tomuto určené: Diskuze-lodě a designy. Ať zde nemáme více diskuzí na jedno a to samé téma. ;)

    Uzamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.