Oznámení Cartman neznalosť

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kentik007, 10/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. kentik007

  kentik007 User

  Zdar piloti hlási sa vám verný dlhoročný hráč tejto hry. Dnes v noci som ostal veľmi zhrozený čo som videl. Určite sa aj vám stalo že ste sa nudili na hre a trávili ste tak nejaký čas aj na čete kde sa rozoberalo kadečo. Pokiaľ to neporušovalo pravidlá tak prečo nie že? Však za 10 rokov toho čo hrám sa tu aj vás moderátorov prestriedalo. Proste... Som zhrozený ako jeden moderátor četu môže nadržiavať svojej skupinke zatiaľ čo niekto len čumi že čo to sakra. Vec je taká že pre moju neznalosť designu tyranos som bol na smiech... nevadí sranda pokračuje na rade som predsa ja nie? dobre. tak si srandu spravím samozrejme neporuším žiadne vop. a zrazu aha čo príde si nejaký cartman a začne mlieť z cesty kde som potom zbadal že drží jednej strane. Moderátor ma ísť príkladom a nie robiť tu nejaký svôj kinder gang. Dostanem sa ku pointe. Na čete zo strán hráčov. (ja som prví neurážal a keby aj tak ta druhá osoba mala byť potrestana banom na 24h tiež.) Na strane moderátora. (Keď som slovne obránil svoju osobu prišla správa moderatora a to citujem: perma ) Na to som ja napísal.: prečo? Odpoveď moderátora ma dostala najviac. odpovedal proste: Otáznik. nie: znamienko? ale slovo otáznik. Moja odpoveď ďalej bola: moderátor šlahol si si dávku?.... No ja si zvyknem na noc dať dávku VODY.. No možno som trafil na nejakú príčinu jeho diskriminačného chovania sa. Nechcem dostať ban aj tu tak to napíšem najslušnejšie ako viem. CARTMAN žiadam ťa o vyjadrenie kedže o unban nestojím tvoja moc je pre mňa ako muší prd následne prvá tvoja správa oznamujúca perma ban je mojou stranou braná ako vyhrážka diskriminácia a úbohosť za neopodstatnený nezmyselný prečin.
   
 2. U tohohle příběhu jsem se ze smíchu až rozkašlal. Asi si na to taky půjdu šlehnout dávku. Vody :D A pak že za co ban. :D
   
 3. Pavlinka1

  Pavlinka1 User

  Myslím si, že někteří členové týmu by se před službou na chatu měli podrobovat orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu a možná i na přítomnost zakázaných látek, protože si myslím, že někdy jejich chování na chatu ve večerních až občas i nočních hodimách se zcela určitě neslučuje s VOP i pravidly chatu.
  kentik007, Pouze ti doporučím, pokud nemáš screeny chatu, tak s tím nic neuděláš a i kdyby jsi je měl a stěžovat si na chování si tak můžeš pouze na BP, ale věř tomu, že je to pouze ztráta času.
  Každopádně i když si myslíš, že jsi se pouze bránil, tak jsi moderátora označil špatnými slovy, protože oni se řídí pravidly a jsou samozřejmě proškoleni i vzdělaní a mají nadstandartní znalost českého jazyka.
  P.S. zvolil jsi špatný způsob zde, protože pokud řešíš ban, tak to patří sem
  Pravidla žádostí o zrušení banu a udělení banu

  a pokud je to bráno jako stížnost, tak to se chodí pouze a jen na tzv. lampárnu.
   
  kentik007 a JESSICA170811 tohle ocenili.
 4. kentik007

  kentik007 User

  Ja nechcem udeliť ban ani zrušiť páči sa mi to aj takto aspoň nemusím sledovať toho pacienta. Kde je teraz? Frajer prečo sem nepríde a nedá sem screen on? Ja som to sem dal ako diskusiu kľudne keď má niekto podobnú skúsenosť tak šup sem... Vždy sa rozoberá len to kto čo má a nemá kde to sme? že toto takto funguje? Asi ťažko mal chalan školenie keď má ledva občianku aj tú mu zoberú čoskoro lebo mi príde ako nepríčetný a manipulovateľný... Teraz keby pracuje v banke tak si ho partia deti možno od vedľa získa a on prižmúri oko a nechá ich kradnúť bezúhonne? Na podporu to posúvam dnes kde ich budem žiadať nie o preškolenie ale o preverenie zdravotného stavu poprípade či je dotyčný mentálne na úrovni dospelej osoby. Viem presne ako to je stúplo mu ego do mozgu že je moderátor priviedol zopár kamarátov a nahovára im aka je on osobnost a akú ma moc mušieho prdu...
  --------
  Ja som Do Bigpointu vrazil aj 1000 EUR od každého centu mám potvrdenku takže niekomu som sa postaral o pekné vianočné a to každý rok.. Stavím sa keby sa mi chcelo a posuniem to ďalej mám aj prekladatelku lebo ja viem Anglicky len tak ho tu degradujú spratka a vyberú si jednu žiadosť zo schránky na jeho miesto. Ďalej sledujem de aj en fora viem presne kto a ako má kedy postupovať a načo ako hráč mám a nemám právo.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/21
 5. -baghira2-

  -baghira2- User

  kentik007 no pekne, tu ohováraš 1 člena moderátorského týmu.
  Nechápem, prečo sa o tom rozpisuješ na fórum tak, aby to každý videl.

  Si registrovaný od: 14/8/16 a nevieš, ako to na fóre chodí. Patrí to do sekcie Chat.
  Príde mi to tak, že si túto tému založil, aby si ho mohol s niektorými hráčmi ohovárať.
  Že?

  Korben by Ti na to, napísal, len toto: "Som človek, ktorý ti povie aj do oči
  to isté, čo tu aj napíšem a nepotrebujem za chrbtom niekoho ohovárať"

  Dobré by bolo: keby sa moderátorský tým zišiel a poriadne prečistili túto tému:

  Hlavne od takýchto vyjadrení:
  Myslím si, že sa niektorí hráči v tejto téme, veľmi pekne vyfarbili. Škoda ďalších slov.
   
 6. kentik007

  kentik007 User

  -Baghira2- Toto je diskusia a čakám tu hlavne na Cartmana a jeho záznam a vyjadrenie pred zrakmi hráčov. Keď si taký apoštol tak už si ho dávno mohol kontaktovať nech si príde obhájiť svoju česť. Ďalej sledujem aj tvoje vlákna a podľa toho usudzujem že v tomto čo si napísal/a sa vyžívaš. Neprosil som nikoho aby sem prišiel konštatovať. Hovor za seba a neťahaj sem Korbena háj svoju osobu tak ako sa za seba vyjadruj a neskrývaj sa za úspech druhých dokáž niečo sám získaj si rešpekt a aj tvoje slovo bude niečo znamenať.
  ps: nejde o čísla registrácie toto je od počiatku druhý účet. Od prvého som kvôli krádeži prišiel o údaje a podpora mi nepomohla. Tam som sa naučil to čo zdelujem tebe... nepomôžeš si na rebrík sám tak ťa hore ťahať nikto nebude. škoda slov je na tvojej strane prípustná šetri si energiu a posúvaj ju niekde kde jej je potreba.
  ------------
  Ide mi jedine a čisto len o spravodlivosť a :Pavlinka1 mala v určitej miere aj pravdu. Mám právo sa hnevať pokiaľ je to zdravé a vyjadriť sa. Za ďalšie všade sa nájde niečo/niekto stačí len sledovať tak prečo keď ja a x hráčov má dozor tak ako ten dozor si môže čo chce? Božské právo alebo čo? Teraz by som bol moderátor napr. ja tak môžem zo seba robiť nadprirodzeno? Uznávam zároveň aj česť moderátorom ktorý sú v prvom rade fér a až tak rázny.... Všade sa nájde chyba ja tu na jednu upozorňujem dúfam sa nebude opakovať lebo ja si po hlave skákať nenechám.
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/21
 7. -baghira2-

  -baghira2- User

  kentik007 sám si napísal, že toto vlákno je diskusia.
  Tak potom, prečo si nezmeníš v prvom príspevku, miesto oznámenia spätnú väzbu?

  A pokým chceš v tomto vlákne viesť normálnu diskusiu: mal by si prijať aj iný názor.
  Nielen tie negatívne, ktoré sa snažíš v tomto vlákne vyzbierať proti Cartmanovi.
  Pretože toto sa nerobí. Potláčaš nielen slobodu slova, ale aj demokraciu.

  Aj opačné názory patria do diskusie, toto by si si mal tiež uvedomiť.
  A ako môžeš vedieť, že v tom, čo som napísal, sa vyžívam?

  Do hlavy mi nevidíš. Tak ako Cartman do Tvojej, keď Ti to písal.
  Mne ide väčšinou a vždy o dobrý úmysel. Nepáči sa mi, keď sa do neho navážaš.
  Taktiež mohlo dôsť k nedorozumeniu.


  Rozoberme to: dávku čoho? On si pod tým mohol predstaviť, niečo úplne iné.
  Ty si to napísal tým štýlom, ako by si ju vpichol. A odrazu je podľa Teba ten zlý?

  Že? A kto asi tak riadi toto fórum, ak si tak chytrý. Moderátori predsa.

  Čítal si vôbec: Pravidla fóra a Pravidla chatu?
  Sme len hráči, ktorí sa musia nimi riadiť.

  Chcel som Ťa len zastaviť od ďalšej opletačky tu na fóre.
  Veď predsa hádam vieš, že moc na fóre majú len moderátori.


  Bolo by to aj Tvojou vinou, obdržať aj na fórum trest za porušenie
  pravidiel. Stúpni si do svedomia a viacej o tom premýšľaj. Priateľu.


  EDIT:
  Snažil som sa len, odvrátiť Ťa od tejto cesty. Nájdi s nimi spoločnú reč.
  Nerob si z nich nepriateľov. Skús sa s tým zmieriť a taktne s nimi jednaj
  v miestnosti Chat. Vydýchaj sa a uvoľni, než niečo napíšeš. To ti pomôže.
   
  Naposledy upraveno: 10/3/21
 8. kentik007

  kentik007 User

  -baghira2- Budem reagovať len na to podstatné... Ja ako si sám napísal DATUM od kedy som registrovaný som problém nemal proti nikomu. Moderátor je tiež len človek a tak isto musí dodržiavať vop. Nejdem sa opakovať keď si taký apoštol zavoláš ho sem a prestaneš ma provokovať lebo si úplne mimo ako skoro stále ako som si všimol zopár ľudí ťa tu malo tiež dosť ako teraz ty mňa. Prosím zdrž sa držíš jednej strane a vôbec nesedí to čo mi tu píšeš. Obhajuješ niekoho kto sa tiež má riadiť VOP.(v prvom rade)(V druhom rade ale to je už osobné prestaň sa tlačiť ”do kostrče” každému kto má nejaký titul sme tu aj mi ”pod Ľudia”)
  -------------------
  -baghira2- Buď priveď Cartmana alebo sa zdrž ďalšieho komentovania pekne ťa prosím. Si Autor -baghira2- a nie Cartman. Právo vyjadriť sa si dostal. Tvoríš mi tu spam
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 10/3/21
 9. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  kentik007 - nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu Upravit. Precitaj si link v mojom podpise ako spravne prispievat na forum. Multiposty som ti spojil.
  Pokial mas nejaky problem s chat moderatorom, tak si napis do sekcie Chat, tam sa aj dozvies, preco si dany ban obdrzal.
  Samozrejme podla pravidiel: Pravidla žádostí o zrušení banu a udělení banu

  LOCK!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.