Návrhy Čas u boosterů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TeamEM5os, 9/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro ?

  1. Ano

    124 hlasy(ů)
    93.2%
  2. Ne

    9 hlasy(ů)
    6.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vyborny napad,uz to davno melo byt...porad lezt do obchodu je otravne..na co pouzivat klic kdyz muzu pouzit dalkove ovladni..:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Bambino

    Bambino User

    Takže je nas viac čo nas to napadlo.Ja by som to videl tak,že by sa v tych boostroch odrataval čas ako pri chladení niektorých cpu v lodi,alebo vlastností lodí,podobu 9hodín a poslednu hodinu by odratavali minuty v žltej farbe a poslednu minutu v červenej.Časomiera by sa aktivovala prejdením času pod 10hodín spomínaného "kolačoveho typu"až po tu poslednu hodku kde by to už šlo čisielka po čísielku.S tímy distribučnímy by sa musel spravit zrejme druhy rad :( ale viac hlav viac kapusty :) tak isto by sa mohlo na tych boostroch spravit rychly nakup,ale teraz som si spomenul že tu už raz niekto pri podobnej teme nariekal,že by to bolo zase nefer pri VSkach okamžitým nakupom.A boostre z kapy neviem či maju nejaky presnejší nazov dajme tomu že su to Triplboostre tak by som tam dal ešte další komínik vedla o počte 3roch okienok a samozrejme s ponukov v nastaveniach či tam tu "časomieru"chcu.Ale nebudem tu samozrejme písat čo by sa malo :) ,ale iba ako by to mohlo byt.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Korben

    Korben User

    Jednoducho treba zaplniť herné okno hodinami, ktoré nám budú meniť farby, jak chameleón na diskotéke. :D

    Nie som ani za a ani proti informácii o čase boostrov. U obyčajných kľudne , u distribučných to je skoro zbytočné, keď že ich je možné zakúpiť len v určitú dobu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Možná by stačilo, kdyby se zobrazoval čas jen u boosteru, kde zbývá méně než 1 hodina do jeho vypšení. Nepotřebuji vědět, že některý booster mám ještě na 2 dny. Dokonce by možná stačilo, kdyby booster, který má méně než jednu hodinu změnil barvu. Jde mi o to, abych byl nějak varován, že mi dojde například booster bodů zkušenosti. A je pravda, že by to stačilo pro obyčejné boostery.
     
    Naposledy upraveno: 30/7/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Belgam

    Belgam Guest

    A jsme zas u toho zas neco pridat do herniho okna. Spousta hracu je pro, ale jak se to prida, tak zas 75% tech co to chteli bude rvat ze jim blbne hra a ze zas neco pridali. Dle meho staci kouknout do obchodu a tam snad najdu na jak dlouho mam jaky booster. Vim ze mam jeden booster na hodinu,tak se ho budu snazit vydrazit, kdyz vim ze budu hrat dele nez hodinu.
    Vzpamutejte se vzdyt kdyz se tam kouknu a vim cas, tak tam snad nelezu kazdych 5 minut, abych se podival zda mam jeste booster.

    Edit: a techto navrhu na starem foru byla spousta a nikdy zadny z nich neprosel dal, aby to BP odsouhlasilo. A to nejen na nasem foru, ale i na cizich forech.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Belgam: Popravdě, moc ti teď nerozumím. Osobně mi jde o to, že dražím boostery. Samozřejmě nelezu do obchodu co chvíli a navíc čas je velmi relativní pojen. Občas se mi stane, že nějaký booster mi dojde v tu nejméně vhodnou chvíli a systém mě nijak nevaruje. Nevím co by tak komplikovalo rozhraní, kdyby například proužek u boosteru, jenž má méně než hodinu byl červený a proklik na něj by mě odkázal do obchodu. Tato informace se nemusí aktualizovat hned. Stačilo by načíst ji při otevření okna s boostery a pak ji případně aktualizovat každých 5 minut pokud je okno otevřené. Vím, není to kdovíjak důležité vylepšení, ale musíš uznat, že odpovědí typu ... jsou tu důležitější věci... nebo ...již to tady bylo..., nejsou tou správnou reakcí. Podívej, jaké procento hráčů by o tuto úpravu mělo v nějaké formě zájem.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Zkusim jednu vec a to napsat jako pozadavek do reportu. A uvidime zda na to dostaneme odpoved.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Belgam: Děkuji. :) Možná by se ale měla požadovat co nejjednodušší varianta. Ta s tím, aby se zobrazoval reálný čas u boosterů je dle mě zbytečně složitá a zatěžovalo by to systém a moc by to lidem nepomohlo. Jde mi jen o tu výstrahu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Joe455

    Joe455 User

    Tuhle pomůcku bych ocenil taktéž, nejlepší by bylo udávat čas v hodinách, nemuselo by to být na minuty a sekundy.Já osobně kupuji bostr. na několik desítek hodin ,když na ně probíhá akce. Dnešním dnem začala akce na 3 bostr. za 20,-Kč když koupím bostr. příklad na 200h, tak běhěm několika dní ztratím pojem o čase a vůbec o tom kdy mi propadnou.Rychlé informativní zobrazní by se hodilo.

    U peta je také vyhodá, že díky jednomu tlačitku se člověk dostane hned do obchodu s palivem.Přitom by vůbec nemusela být, když je tam informativní kapacita nebo po přepnutí na čísla kolik dotyčný pet má paliva.Ještě k tomu existuje CPU které dokupuje palivo samo při klesnutí 10 tis hranice.

    Na bostr. by se nějaká úprava hodila víc.

    Belgame máš prosím tě nějaké inf. ohledně téhle úpravy ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. PR3DY

    PR3DY User

    udělal bych to u všechn boostrů a jejich posledníhodinu trvání bych odpočítával, nebo to budu dělat po staru že si nařídim alarm na ten co dojde nejdřív :p
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. svi1

    svi1 User

    Belgam byla nějaká odpověď?
     
    TeamEM5os a sufuzky tohle ocenili.
  12. Earthquake

    Earthquake User

    Zastávam sa toho, aby sa táto hra vylepšila na takú úroveň, aby ťa nezdržovali čo i len sekundy zbytočností, ako je potvrdenie nákupu alebo napríklad vkládanie výstroje do lode. Návrh sa mi pozdáva, v iných hrách to funguje ako tzv. "BUFF" a ukazuje ti to okienko na ktorom je ako keby priesvitný časovač a krúti sa v tej kocke ako hodinové ručičky a keď na to posunieš myšku, ukáže ti čas v minutách. Prečo nie? Ulahčí ti to asi tak dvadsať-tridsať sekúnd.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. -xghost-

    -xghost- User

    Žádné omalovánky, barevné hodiny atak. Řešíte tu nesmysly. Prostě by stačilo, aby po najetí myši na daný symbol boosteru, se ukázal zbývající čas (to je úplně jedno jestli v min., sek., hod. - snad nejsme retardi a umíme převést, že třeba 1,5h = 90min, atd.). Tudíž by to herní okno nijak vizuálně nezatížilo, páč by to normálně žádné hodiny neukazovalo, max. ty jedny, na které by se hráč chtěl podívat najetím kurzoru a to v podobě malého čísla jako např. u hi-techů, CD schopností skill designů,... Tato funkce již ve hře je, akorát u jiných věcí (což by mohlo usnadnit její přidání k boosterům).

    Belgam: Pokud to naprogramují špatně a bude kvůli tomu blbnout hra (a hráči nadávat), no tak si holt počkáme až to opraví. Tohle bys ale mohl používat jako argument proti jakémukoli návrhu, no vlastně proti jakémukoli vývoji hry obecně.

    EDIT: Tak teď jsem se na to šel kouknout - všiml jsem si, že po najetí kurzoru na značku, se zobrazí obdélníček ve kterém je např: "HP B01", atd... Ty značky už ale přeci skoro všichni známe (a jsou intuitivní) - takže v onom obdélníčku by klidně namístotoho mohl být zbývající čas.
     
    Naposledy upraveno: 8/11/15
    bhagira22, -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  14. bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.