Časovky a boti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -_Doc_-, 27/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -_Doc_-

    -_Doc_- User

    Zdravím,

    asi po 3 letech jsem si založil nový účet s tím, že bych rád zainvestoval a hrál od píky. Kdysi bylo velké haló kolem bottingu a na jednu dobu téměř vymřeli. Nenašel jsem téma kde by se něco podobného řešilo, jestli vůbec ještě *** lokátor je.

    Jakožto nováček prosím o pomoc v řešení časovek. Je téměř nemožné splnit misi Horda lordakiánů, kde mám za 5 minut zničit 30 Lordek na x-4 mapě.

    Děkuji za rady a nebo za pomoc.

    S pozdravem,

    Doc
     
    -baghira2-, bhagira22 a krtko458458458 tohle ocenili.
  2. sabotér90

    sabotér90 User

    Ahoj,

    Co se týče automatů, BP to nezajímá...
    Takže jestli chceš být konkurenceschopný, obstarej si to taky. Nebo do toho investuj miliardy hodin s tím, že se stejně nedostaneš tam, kam automaty :) Peníze ti osobně nedoporučuju investovat, ne do společnosti jako je BP.

    Co se týče časovek - zrovna u této má docela smysl projet si mapu, natahat na sebe hromadu rychlého bordelu a pak je přijmout úkol... A jen dostřelovat, popř. něco donajít. Ano, sám jsem jí asi před měsícem dělal, a chtělo to asi 2 - 3 pokusy... Ale nakonec nebyl problém :)
     
    -baghira2-, K.J.Erben a bhagira22 tohle ocenili.
  3. jaritko

    jaritko User

    Ak sa dá, skús to na nepriateľskej mape. Botky uletia na port a mapa je tvoja.
     
  4. -_Doc_-

    -_Doc_- User

    Bohuzel, je jasne dane na jake mape se musi mise plnit.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Úkol zkus dělat ve skupině ;).
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  6. Celá řada botů přijímá skupiny, takže nejenom že ti pomůžou dělat úkol, ale docela solidně se naexpíš. :)
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim, ze rad tu bolo dost, ako uspesne dokoncit casovku, takze uzatvaram.

    LOCK!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.