Chyby Časté dotazy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 23/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Načo sú na sekcie ako časté dotazy k platbe keď to nefunguje a taktiež hledani pratel?
    --------------------------------------
    Taktiež v pravidlách bluewhale už dávno zabudnuta
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/19
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak předejít multipostu?
    1) Nepsat pod sebe 2 příspěvky.
    2 ) Pokud chcete připsat něco nového použijte u starého příspěvku tlačítko Upravit a připište doplněk ke příspěvku např: "EDIT: Tak už je brána Alfa za mnou."
    3) Pokud už jste se chyby dopustil, není nic ztraceno, pokud pověřená osoba již téma nezamknula. Stačí pouze editovat první příspěvek a z dalších tam nakopírovat text. Pak už stačí jen další smazat a je problém vyřešen.
    Návod jak upravit multipost do jedinného příspěvku:
    1.zmačknout tlačítko Upravit
    2.označit si text z 2 postu (Ctrl+C)
    3.pak ho následně vložit (Ctrl+V) do 1 postu, který editujete.
    4.zmačknutím tlačítka Upravit na 2 postu a následném zadání možnosti smazat, smažete 2 post a tím je vaše situace vyřešena.

    Citace předchozího příspěvku, hned v příspěvku následujícím

    Citováním příspěvku, který je hned před tím vaším zbytečně zahlcuje forum a je k ničemu.
    Pokud se vám i tak podaří taková věc, stačí jen použít tlačítko Upravit následně citaci označit a smazat.

    Ad1 : Zřejmě byly vymazány témata, protože problémy s platbami se řeší většinou s platební podporou. Předpokládám, že založit nové téma tam asi půjde?Tak jsem se podíval podrobněji a vlákno tam založit nepůjde.:mad::mad::mad::p:p
    hledání přátel a bluewhale nemohu najít...
    Edit1: sekce: hledání přátel byla vymazána a zablokována. Asi jsi máme hledat přátele jinde.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/19
  3. Septarzx

    Septarzx User

    A ty si moderator že to tu píšeš????????
     
    Naposledy upraveno: 24/9/19
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    Člověk se tu snaží pomoci hráči, který evidentně nezná pravidla a chování na foru a ty hned napíšeš toto?
    Máš problémy s platbou, hledáš přátele nebo chceš psát do záhadné sekce : bluewhale?
    Když se neumíš chovat, tak si počkej na odpovědi kompetentních osob.;):p:rolleyes:o_Oo_O

    Edit1: To, že si upravíš příspěvek, kde jsi mě častoval vulgárním slovem svědčí o tvé inteligenci, opravdu.:)
    Nechci tě poučovat, ale cokoliv zde napíšeš, tak admini to stejně vidí i když to smažeš a upravíš a buď rád, že nejsem mstivý a závistivý člověk...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 23/9/19
  5. Septarzx

    Septarzx User

    žiadna pomoc ja nepotrebujem tvoje rady ako pisat na forume :) čo vôbec neocenujem ano mam problem s platbou a tolko k tomu
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    A ty si jako myslíš, že na foru hry vyřešíš problém s platbou? Musíš napsat tam, kam tě já nemohu poslat?
    Tak kam asi budeš muset svůj problém napsat?
    [​IMG]
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    V tomto případě jde o platební podporu. A tá je jinde.
    Také pak, musí napsat tam, kam ho já nemohu poslat.
    [​IMG]
    - protože hráč se ptal, na problém s platbou.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Septarzx

    Septarzx User

    Chalani alebo dievčata ? ja som hlupy že neviem napisat na podporu? čitajte medzi riadkami .. píšem o tom načo to tam je ked to nefunguje .. po dalšie Kto žiadal o pomoc? či už s platobnou podporou alebo o tom, že mi tu budeš pisat o pravidlach riadkov :D
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Septarzx,napsal:
    Ty asi neumíš česky, nebo nerozumíš psanému textu?
    To by mne zajímalo, s čím máš vlastně problém?

    P.S. baghíro? Chápu, že jsi bystrý chlapec a pořád hledáš chyby, kde nejsou a musíš stále někoho poučovat? Nepiš nepravdy a nenapadej uživatele, který se snaží pomoci jinému uživateli.
    Kliknu na kouzelné tlačítko? A objeví se toto :
    [​IMG]
    Potom kliknu na ''rozbalenou nabídku '' : a ejhle, kouzlo: sim sala bim :[​IMG]
    A kam jsem se to dostal? hmmmm;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Wau.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/19
  10. Arya

    Arya User

    Septarzx, obecně na foru je více věcí, které nefungují. Asi by se muselo sáhnout hloub do kapsy. Je tu více nevyužitých věcí, které jsou tady vlastně zbytečně, když je nepoužíváme.

    Ty máš problém s platbou, nebo co se děje?
     
    bhagira22, -baghira2- a ZOHAN tohle ocenili.
  11. Septarzx

    Septarzx User

    V podstate ich správy uż začnem ignorovať zatiaľ tlačidko zablokovať na forume nieje..nežiadal ich o pomoc ..
    10rokov som tu a mi tu začnete vysvetľovať ako mám nahlásiť problém nie ste chorý? Alebo si potrebujete niečo medzi sebou dokazovať? Pretože ja o vaše prihlúple odpovede ani nečítam už fakt. -_-

    Arya

    no v podstate po zmrazení karty som si vyžiadal novú taký je postup ak ches dostať novú kartu.. no už som im to aj vysvetlil BP prečo som tak urobil zatiaľ mesiac prešiel stále je to v štádiu neviem kde.. ale včera sa mi ozval na 6 x podania návrhu aby mi tu chybu"black list na karty " odstránili vraj podal podnet .. celkovo to trvá už od 15.8.2019 alebo 5.8.2019 už ani presne neviem no.. v podstate už sa mi to s nimi už ani nechce riešiť a ťahať sa s nimi že kedy mi to odblokuju :) ako majú aj môj občiansky ako sa pamätám tak neviem čo riešia toľko . . A v podstate je to na chate aj private
     
    Naposledy upraveno: 24/9/19
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ano. A tady to na foru určitě vyřešíš? Píšeš, že to s nima už ani nechceš řešit a přesto napíšeš na forum. Strašně mi někoho přípomínáš tvým chováním. Hraje, nehraje. Píše, nepíše. Řeší, neřeší.:)
    Proč nepoužiješ jinou platební metodu, když tak nutně potřebuješ provádět úhrady platební metodou, když kartou ti to nejde?
    P.S. Jsme rádi, že jsme se konečně dozvěděli, na co jses původně chtěl zeptat a čím máš problém. Nooffensive:)
     
  13. Septarzx

    Septarzx User

    *Lock poprosím* problém vyriešil Zohan a bagira2 spolu s bagirou22 už vďaka vám nie som Zelenač

    Rovno žiadiam aj podporu aby stanovilo nejaké nove pravidlá kto tu môže pomáhať na forume hracom a keď raz niekomu napíše človek že nemá záujem o radu mudrcov" tak aby dostali konečne troška rozumu a neprispievali..ak nie tak im proste zablokuju prístup do témy..alebo by som ocenil blacklist na forume (zablokovať hráča aby nevidel čo prispievas, a tak by nemohol reagovať )
     
    Naposledy upraveno: 24/9/19
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.