CBO-100

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ____PRΞDY____, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám takový jednoduchý dotaz. Když najedu na popis munice ukáže mi to x3+x1 sab, ale ve skutečnosti to je x3 a v tom x1 sab, tedy x2+x1sab jestli mě chápete, no prostě čtyřky se sabama to nejsou tak se ptám jestli je to tak a já vyhodil účko za stoK munice jen tak do kanálu:)

    EDIT: Jenže to bere 2x+1x sab dohromady 3x a v tom 1x sab
    EDIT: Když střílim sabkama ukazuje mi to taky poškození takže by to mělo být x4 a z toho jednou sab:p.
    -xghost- kdyby brala jak píšu nahoře byla by dobrá, takhle škoda účka:)
     
    Naposledy upraveno: 26/6/14
    ★ANDRE★ tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Combo-100 je vzácna munícia, ktorá kombinuje škody munície MCB-50 s transferom štítu munície SAB-50.
    MCB-50-sposobis 3nasobne skody(zistis to tak kolko davas s x1 dmg)
    SAB-50-klasicke sabky(ako x2 ale iba na stita)
     
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  4. -xghost-

    -xghost- User

    Nemohu mluvit za někoho jiného, ale nemyslel to autor náhodou tak, že tam je "špatně" to plus?
    x3 + x1 SAB by vzato doslova mělo brát x4 a sosání, protože SAB přeci také davá DMG.
    Ale stejně mi to přijde logické, tak jak to je - tím +x1 SAB se prostě asi myslí jenom to sosání, ne že to dává ještě dalších x1 DMG navíc.

    Jinak dost zbytečná (drahá) munice.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Už som to v jednej téme vysvetloval, je to ako kombinácia x3 munície a SAB (x2), t.j. dáva to dokopy škody x5. Tieto škody tvoria x3 ako obyčajné poškodenie a x2 cucá zo štítov. Autor odsledoval, že je pomer škôd nižší ako píše sprievodca?

    -xghost- SAB dáva DMG? SAB len cucá štíty a to v hodnote x2 základných škôd lode. Je síce drahá ale pár krát som ju už využil kedže ide o kombináciu, škody to robí slušné a ešte k tomu mi to doplní štít, so SAR raketami využiteľné aj v praxi nepriateľovi ukradnem štít z druhej konfy, na kt. prepol a je nahratý.
     
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Tim DMG jsem samozrejme myslel DMG (skody) do stitu. Kazdopadne kdyz to dava x5 dohromady, tak to uz je lepsi - ikdyz stale drahe. Ted uz to chapu. Dik za vysvetleni.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.