CCcleaner

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !-!BossOForbiT!-!, 23/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim admini čo ste dali ten CCcleaner s tej témy herný klient... že si mam cez to vyčistiť PC tak to je total vírus od vtedy ako to mám mi to nejde aj avíra hlási že je to vír tak nechápem načo tam dávate víri... -__-
     
  2. !-!BossOForbiT!-!
    Ono dost záleží na tom,odkud si který program stáhneš.
    Stahoval jsem si CCleaner přímo ze stránek výrobce a už několik let ho zcela bezchybně používám.
    Btw: admini ani moderátoři nikam žádné viry nedávají ;)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mas na mysli toto?
    CCleaner - jednoduché vymazání cache Flashplayeru a prohlížeče
    Tak tam je sotva virus,kedze doteraz to slo kazdemu a mne osobne to uz velmi dlhu dobu ide a mam tiez antivirus a nic nezistil a dalsim spoluhracom,ci kolegom taktiez nic.Mam pocit,ze ty stale hladas pricinu tam kde nie je.:rolleyes: Ak si stahoval dany cleaner z odkazu,co som ti sem dal,tak nemas virus z tade.
     
  4. stiahol som to od tial a od kedy to mam to bolo v pohode ale ked som to vycistil od vtedy mi to uplne blblo...
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Program je čistý, práve som ho dal prekontrolovať Esetom. Bohužiaľ mi nie sme zodpovedný za to, čo máš v PC. Ak máš v PC spiaci vírus či malware nespájaj náhodné spustenie s programom Ccleaner. Kúp si kvalitný licencovaný antivírus a potom nebudeš mať problémy.
     
  6. ... nemam viac otazok
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.