Cena Stihaček

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Dolar69-, 31/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Dolar69-

    -Dolar69- User

    Ahoj.Bol by som rad možno aj viaceri aby sa aspon čiastočne zvišila CENA FLAX,po nejakom čase použivania som stihačku upgradoval aj par razi opravoval takže ma to stalo vyše miliona .Teraz chcem si kupit irisku no dost na tom prerobim.Terajšia predajna cena STOTISIC malo! Nakupna cez dva miliony.Bolo by fain aby sa vyrovnala cena investicie s cenou predaja.Prosim porozmyšlajte nad situaciou aby hrači neboli ukrateny.Hlavne začiatočnici a menej solventny.Dik za všetkych borcov.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/14
  2. Korben

    Korben User

    -Dolar69-, ty prosím ťa o čom píšeš ? Tak ty môj borec, máme stíhačky , flax, iris , apis a zeus.
    No a keďže je zjavné že sa ti jedná o predajnú cenu za stíhačku flax, tak nič sa zvyšovať nebude. Táto stíhačka je len dočasná a je za kredit, tak že je zbytočné ju opravovať a úplne zbytočné je robiť update. Ty si mal uvažovať nad tým do čoho investuješ. ;)
    Na budúce si uváž do čoho budeš vrážať hernú menu.
     
  3. Jen jednu radu - pilně upgraduj skylab, a za chvíli pro tebe nebude nějaký milion kreditů problém.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Ja ti to poviem lajcky, dron je opotrebovaný, riadne obúchaný a zrelí tak do šrotu, t.j. cena 100 000 je akurát, reálna je síce 150 000 ale 50 000 sú náklady na šrotovné ;)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -Dolar69- - tak to funguje aj v zivote,ked si nieco kupis a opotrebujes to,tak to potom nemozes predat za predajnu cenu ako nove.Trosku logiky predsa.Nevidim tu dalej co riesit,kedze autorovi sa len zda cena za predaj nizka,ale tak to proste v hre je.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.