Centurion

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SAKUJAK, 13/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. SAKUJAK

    SAKUJAK User

    Dobry vecer muzete mi napsat jestli se na modulech vztahuji dvojnasobky jak na lod orcus tak i na lod centurion? Dnes mi mod na chatu psal ze se dvojnasobky na modulech vztahuji jen na lod orcus ale pritom kdyz se nakliknu modul dmg xt10 tak na konci je napsano Sance vzrusta u rad Orcus a Centurion. Dekuji za vysvetleni
     
  2. Zdvojnásobovat bonus (+,-) modulu je schopnost Orcuse. XT10 moduly jsou nestabilní, jak v bonusech tak v tom na jakou loď ti padne. Orcus a Centurion tu šanci mají vyšší, takže ti na ně pravděpodobně "padne" víc modulů. Centurion žádné schopnosti na moduly nemá (současně žádná jiná loď, kromě Orcuse).
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SAKUJAK - ako ti uz spoluhrac vyssie napisal, tak bonus zdvojnasobovat staty v moduloch ma momentalne len jedina lod a to Orcus
    Ta sanca u danych moduloch znamena to, ze je tam vyssia pravdepodobnost, ze ti padne modul na lod orcus/centurion nez na ostatne.

    Pokial by si mal dalsie otazky k lodiam alebo modulom, tak pouzi diskusiu na to vytvorenu.

    Duplicita,LOCK!
    .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.