Červené bedny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Fňukobijec, 11/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosim vas mohl by me nekdo nasmerovat na tohmhle silenem foru kde tu najdu info o cerveny a modrych bednach ? (aktualni 11.11.2017) tohle forum je strasny sem tu asi po 2. a vim proc stravil sem 20 minut hledanim a nasel jsem miliardu starych zamcenych vlaken a v akcich je posledni hitac a nic o bednach atd...Dekuji..
     
  2. PanMajster

    PanMajster User

  3. Warden

    Warden User

    Fňukobijec: Ahoj, pokud něco hledáš, zkus příště Herní bible - A-Z abecední rejstřík. Zde pod písmenem Č najdeš info o červených bednách a poslední vydané aktualizaci obsahu. Doporučuji ti dát si rejstřík do oblíbených, až budeš příště něco hledat, aby ho měl po ruce. ;)
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Fňukobijec - co tak pouzit funkciu hladat? Ja som to skusil a hned som sa dostal k informaciam ohladne bedni, zaujimave :rolleyes:
     
  5. PanMajster

    PanMajster User

    Trosku mimo temy, ale ja sa zrovna spytam ze kde mozem ziskat design Legend A-Elite? Pozeral som a v bednickach nie je.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - pozri si temu Útok Hitaců FAQ.
    Do buducna ak mas nejaku otazku a nema nic spolocne s temou, tak ju bud napis do diskusie na to zalozenej alebo ak nebola este zalozena, tak si zaloz novu temu. ;)
     
    *pursuer*, -baghira2- a PanMajster tohle ocenili.
  7. PanMajster

    PanMajster User

    ok, ja som nevedel ze to spojene s touto akciou a nechcel som zbytocne zakladat nove vlakno.
     
  8. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. PanMajster

    PanMajster User

    Aha :) to sem nevedel ze to je i takhle udelane :) dekuji
    PS: je tam napsané
    Cena: Montáž. K získání při speciálních akcích!
    Útok Hitaců
    Dražitelný v aukci: ne​
    Speciální funkce: Vlastnosti klasické Aegis Elite

    Tak proč neni v montazi? :D
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    PanMajster - pokial si hrac nie je isty, tak sa moze opytat, od toho je predsa forum ;)

    Ma autor este nejake otazky k teme? Ci to mozem povazovat za zodpovedane?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    PanMajster: Protože mám dojem, že kdysi byl při nějaké speciální akci v montáži, kdy se na něj dal získat návod. Popravdě, osobně si nejsem jist jak to je. BP s těmi designy tak trochu pořád šachuje. ;)
     
    Naposledy upraveno: 11/11/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Sice je to tu trochu OT, ale vzpomněl jsem si na starý vtip o zajícovi v lékárně?
    PanMajster? a máš recept na ten design? Pokud ho získáš viz screen, tak se ti v montáži objeví snad? Já ho tam mám.
    https://ctrlv.cz/liVs

    Anebo pokud máš kamarády tak si přečti toto?

    Během akce budou mít hráči čtvrtinovou šanci (25%) získat loď Legend A-Elite jako bonus k běžným odměnám.
    Poznámka: Odměnu získají všichni hráči ve skupině.
     
  13. Nepamatuji si to přesně, a vím že se odměny aktualizovaly, ale myslím si, že jsem ten disajn Legend A-Elite dostal z obsidiánského boxu.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.