čest

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oops.eu, 31/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DC-KING

    DC-KING User

    Chtělo by to občas vypnout a jit ven, stejně na žebříček nedosáhneš ala téma stahují se mračna tak hodně šťěstí
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  2. TRIXT

    TRIXT User

    DC-KING: Záleží na tom, kam se chce vrtnout. Vše se dá, jen někdy to stojí příliš mnoho úsilí.

    P.S: Ty by sis ale měl po sobě číst co napíšeš, neb to vypadá spíše jako šifra, než jako normální sdělení. ;)
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  3. DC-KING

    DC-KING User

    Tablet omlouvá
    Stíhačka mi zabavila myšku a klávesku no :(
     
  4. oops.eu

    oops.eu User

    O žebříček mi nejde, vadí mi ta blbá hodnost :D vypadá to blbě když potom lovím :)

    vypnuto jsem měl a budu mít zase, už to vidím jak dodělám kappy a budu full herkul a pak to pojedu zkusit na mapy a zjistím, že mi to je nanic, protože stejně nikdo nelítá... :/ naštve to, no :D
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  5. DC-KING

    DC-KING User

    O tom nelítání bych polemizoval,zapni to po druhý hodině noční a mužeš lovit i s fénixem:)
     
  6. oops.eu

    oops.eu User

    naposledy když jsem lovil(před pauzou), tak na pvp v noci byli max 2 hráči, cuby byli v noci většinou volný a teďka jsou cuby plný, většinou jedna firma na všech třech mapách a na pvp mi hází furt miny, nebo ty zelený zpomalovátka, fakt zábava honit spírku, když potom dá stejně ultramask :D
    a taky dost stouply ranky, takže mám co dohánět :) pak dám vědět jak jsem dopadl...
     
  7. DC-KING

    DC-KING User

    Tak hodně šťestí,stačí sledovat žebříček a určitý profily a vím že nemá smysl s nima soupeřit,neznaj slovo práce,ani normální život, jen hnípat od rána do rána u DO a jsem rád že nejsem jeden z nich, rodina,kamarádi i práce je pro mně důležitější , to co oni promarni u hry je jejich věc , ale pro mně nic neznamenají , ať maj třeba x účtu v top. Ti co za něco stáli už nehrají, jen vidím na jejich účtech jiné hráče a to zamrzí.
     
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    DC-KING Problem je ale v tom, ze oni na tych uctoch nie su 24hodin denne. Smutna realita je ta, ze sa tam bud strieda kopec ludi alebo maju nonstop zapnute botky na boxoch alebo v branach, oni nehnu ani prstom... tot je rutina top uctov... nebudeme sa tvarit, ze to tak nie je. Preto v podstate uz kazdy prestava hrat tuto hru a neriesi rebricky, kvoli takymto uctom su nedosiahnutelne..

    Trochu ale uz odbacate od temy.

    oops.eu Bol by som trpezlivy a pockal na ten double, skutocne to stoji za to.
     
    DC-KING a oops.eu tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    oops.eu - ak mam byt uprimny, tak ranky stratili uz tu pravu hodnotu. A nie je to len tym, ze su uz dvojnasobky. AKo nahle zacnes hrat na ranky, spadnes do zacarovaneho kruhu a stale sa budes nahanat za nimi a prestanes si uzivat hru, len budes prepocitavat ake boostre mas kupit a potom cely vikend presedis za PC aj ked je vonku tak pekne, ja osobne by som sa za rankami nenahanal uz :)
    A keby predsa, tak cest zvysuje napriklad formacia, booster, double booster, moduly v KBS na cest, spoluhraci na rovnakej mape, design lode alebo aj profil pilota.

    Myslim, ze rad tu odznelo dost, takze temu uzatvaram;)

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.